JEVK Huvikooli õpilased ja õpetajad Märjamaal

Kui esmaspäeva õhtul esimene lumi Juurus maha tuli, olid Juuru EVK Huvikooli õpilased ja õpetajad Märjamaal tähistamas Muusikakoolide Liidu 20. aastapäeva ja Märjamaa Muusika- ja Kunstikooli 35. sünnipäeva.
Kutsutud olid kõik ümberkaudsed muusika- ja huvikoolid: Rapla Muusikakool, Kohila Kunstide Kool, Kehtna Kunstide Kool, Kaiu Kooli Muusikaosakond ning muidugi korraldaja Märjamaa Muusika- ja Kunstikool.
Märjamaa rahvamaja saalis kostsid lood saksofonidelt, trompetilt, metsasarvedelt, kitarrilt, kandlelt, plokk- ja ristflöötide ansamblitelt ning muidugi meie kooli klaveri- ja viiuliõpilastelt.
Õpetajate Tuuliki Laane, Liidia ja Ester Ilvese õpilased Liisbeth Salk, Sofia Tohver, Marta-Lisandra Ansi ja Ellaliis Jõgi ning Getter Väli esindasid Juuru EVK Huvikooli vahvate lugudega.
Kontsert kandis pealkirja “SÕBRALT SÕBRALE”. Nii saime kohtuda oma vanade ja uute sõpradega – pillimängijatega.
Omalt poolt täname kooli juhtkonda, kes meie sõidu kenasti korraldasid ja meid väärikalt sünnipäevapeole saatsid. Aitähh ka toredatele lapsevanematele!!!
Huvikooli nimel
Ester Ilves (tekst) ja Tuuliki Laane (foto)