Viimati uuendatud Kolmapäev, 05 Detsember 2012

Nädala info 03-12-2012

• Kiitus Kooliliiga võrkpallivõistlustel osalejatele: 5. kl Kaisa Kornak, Piret Kivisild;  6. kl Vivian Haljasmets, Kelly Martin, Merilin Ogga, Jane Priimägi, Mari Kuusk, Annemai Lemsalu. Täname juhendajat treenerit Agur Asperki.

• K, 5. detsembril kell 18.30 toimub Juuru vallavolikogu kultuuri- ja hariduskomisjoni koosolek, Teema on Juuru gümnaasiumi jätkusuutlikus. Osalevad direktor S.Kautsaar ja õppealajuhataja P.Malva
  • Õppealajuhataja P.Malva katkestas puhkuse ning on alates esmaspäevast tagasi tööl.
  • R, 14. detsembril toimub kooli töötajate väljasõidukoolitus.
  • II veerandi hinded välja panna  hiljemalt teisipäeva, 18. dets kella 18.00ks. Kõikidel õpetajatel kindlasti hinnata ka õpilaste käitumist ja hoolsust.
  • Kolmapäeval, 5. detsembril kell 8:50. 5. - 12. klasside kogunemine kooli fuajees.

• I poolaasta tublimate õpilaste motivatsioonipäev toimub esmaspäeval, 7. jaanuaril. Klassijuhatajatel koostada õpilaste nimekirjad ja esitada õppealajuhatajale hiljemalt neljapäeval, 20. detsembril kella 12.00ks.
  • Koolimajas tekitavad osad õpilased pahatahtlikke uputusi, kraanikaussidesse paberi toppimisi. Õpilastele selgitada olukorra kahjulikkust.

• Õpilased sel nädalal olümpiaadidel: teisipäeval, 4. dets 4. kl mälumäng; reedel, 7. dets inglise keel; laupäeval, 8. dets geograafiaolümpiaad. Osalejate nimekirjad personali listis.
  • 12. dets 1.- 4. kl õpilased õppeeekskursioonil ja teatris Tallinnas.

Tugisüsteemid

• Juuru Huvikool kutsub kõiki Juuru Rahvamajja pidulikule jõulukontserdile neljapäeval, 13. detsembril kell 17.00!

• Huvijuht töötab alates detsembrist kolmel päeval nädalas: teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti
  • 4. detsembril kell 9.20 kooli fuajees - advendiaja väljakuulutamine. Esinevad laululapsed ja kõlab kellamäng.
  • 3.-7. detsember - klasside kaunistamine. Klasse külastab õpilasesindus, kes teeb otsuse 11. detsembril ÕE koosolekul.
  • 6. detsembril näidatakse 6. ja 7. tund auditooriumis 1.-5. klassile lastelavastust "Lumekuninganna".
  • 7. detsembril kell 11.30 - 14.30 kooli fuajees Jõululaat. Müüma ja ostma on oodatud kogu koolipere.
  • Jõulukuu üritused
    • 11.12 - Päkapikusussi päev, sussiralli võimlas
    • 13.12 - Päkapikumütsi päev; töötuba "Lõbus seebitegu".
    • 14.12 - Päkapiku postkast
    • 20.-12 - Aineviktoriin, mälumäng
    • 21.12 - Jõulupidu
  • 13. detsember töötuba "Lõbus seebitegu". Töötoa raames valmistatakse ~50-grammine seep, mis jääb tegijale. Osalustasu 3 EUR. Klassijuhatajad, palun küsige õpilastelt, kes soovivad töötoas osaleda! Andmed vajalikud töötoa läbiviijale! Täpsem info: http://www.tuba.ee/workshop_seep
  • 18. detsember - õpilasesinduse motivatsioonireis Tallinnasse. Õpilaste soovil kinokülastus.
  • UNICEFi heategevusprojekt "Väike heategu" (kestab kuni 10. jaanuarini). Projektiga liitusid Kaisa Lukas, Emili Aus, Dairi Reinvart, Pärli Reinvart, Kelli Männa, Piret Kivisild. Õpilased müüvad koolimaja peal jõulukaarte. Ühe kaardi hind 1 EUR.

• Majasisestelt telefonidelt ei saa helistada mobiilile. Tööalasteks kõnedeks kasutada kantseleis olevat mobiiltelefoni.

• Temperatuur koolimajas on klassiti erinev (oleneb väga palju tuulest). Õppetunde ei jäeta ära kui ühes klassiruumis on temperatuur lubatust madalam. Aineõpetaja teavitab õppealajuhatajat ning korraldatakse ruumivahetus. Õpilase omavoliline koolist lahkumine sellisel juhul on lubamatu. Eesti kliimas elades tuleb arvestada temperatuuri muutusi ning vastavalt ka riietuda. Kõikidesse ruumidesse on varem ostetud kraadiklaasid. Kui kraadiklaas on purunenud/kadunud vms, siis palun teavitada sellest majandusjuhatajat.