Viimati uuendatud Neljapäev, 13 Detsember 2012

Nädala info 10-12-2012

• Kiitus Kooliliiga võrkpallivõistlustel Tallinnas 1. koha saavutamise eest: 5. kl Kaisa Kornak;  6. kl Vivian Haljasmets, Kelly Martin, Merilin Ogga, Jane Priimägi, Annemai Lemsalu. Täname juhendajat treenerit Agur Asperki.
  • Täname õpetajaid Anneli Simkinit, Aili Parekut, Heli Luhaorgu ja Ülle Elmikut 4. kl maakondliku viktoriini ettevalmistamise ja läbiviimise eest Raplas.
  • Kiitus 4. kl maakondlikus viktoriinis osalemise eest: Lisette Marie Räbovõitra, Andre Piiriste, Karl Martin Ots, Rain Meri.
  • Kiitus inglise keele olümpiaadil osalemise eest: 11. kl Sigrit Lohk, Heli Poikalainen; 12.kl Janely Aasa, Mario Nõmmela, Elvis Leinberg. Täname juhendajat õpetajat Kaia Laaansood.

• K, 12. detsembril kell 18.00 toimub Juuru vallavolikogu kultuuri- ja hariduskomisjoni koosolek, teema on Juuru gümnaasiumi jätkusuutlikus. Osalevad direktor S.Kautsaar ja õppealajuhataja P.Malva
  • R, 14. detsembril kl 9.30-11.30 direktor S.Kautsaar Paides Haridus- ja Teadusministeeriumi infopäeval „Õpetaja palgatõus  ja haridustoetus“. Osalevad ka Juuru Vallavalitsuse liikmed A.Normak, A.Romulus ja M.Jaanson.
  • R, 14. detsembril toimub kooli töötajate väljasõidukoolitus. Õppetunnid a´30 minutit.

Algus

12:50

Bussid

13:00

• II veerandi hinded välja panna hiljemalt teisipäeva, 18. dets kella 18.00ks. Kõikidel õpetajatel kindlasti hinnata ka õpilaste käitumist ja hoolsust. Õppenõukogu toimub elektrooniliselt 19. detsembril. Päevakord: II veerandi murelapsed ja nende toetamine.

• I poolaasta tublimate õpilaste motivatsioonipäev toimub esmaspäeval, 7. jaanuaril 2013. a. Klassijuhatajatel koostada õpilaste nimekirjad ja esitada õppealajuhatajale hiljemalt neljapäeval, 20. detsembril kella 12.00ks.
  • Üle vaadata novembrikuu puudumised hiljemalt 12. detsembriks.
  • PALUN TEAVITADA LAPSI! Vältimaks eelmise aasta jõulude ajal toimunud õnnetust (õpilane sai kaaslase hoolimatust paugutamisest põletushaava ning rikuti jope), tuletame meelde: Pürotehnilist toodet võib kasutada üksnes vastavalt selle kasutusotstarbele ja kooskõlas ohutusnõuetega ning arvestades avalikus kohas käitumise nõudeid. Kõigi meie ohutus on tagatud kui igasugused paugutajad jäävad koolipäevast välja!

• 21. detsembril toimub kell 9.00 jõulupidu rahvamajas. Pärast pidu on klassijuhataja tund. Bussid kell 11.00: Orguse, Maidla; Härgla, Järlepa, Mahtra;  Ingliste liinibussiga 10.45.  Kaiu, Kuimetsa 11.20.
  • 12. dets 1.- 4. kl õpilased õppeeekskursioonil loodusmuuseumis ja teatris Tallinnas.

Tugisüsteemid

• Juuru Huvikool kutsub kõiki Juuru Rahvamajja pidulikule jõulukontserdile neljapäeval, 13. detsembril kell 17.00!

• Huvijuht töötab alates detsembrist kolmel päeval nädalas: teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti
  • 11. detsember - päkapikusussipäev (pistame varvaste otsa päris päkapikusussid või tavalised toatuhvlid). Söögivahetundide ajal toimuvad võimlas sussiralli võistlused (7.-12. klass kell 11.25; 1.-6. klass kell 12.30). Vanuserühmade kiireimad võistkonnad saavad magusa auhinna.
  • 13. detsember - päkapikumütsi päev. Töötuba "Lõbus seebitegu". Töötoa raames valmistatakse ~50-grammine seep, mis jääb tegijale. Osalustasu 3 eurot. Töötuba toimub kell 10.30-11.30 auditooriumis!
  • 14. detsember - päkapiku postkast asub reedel kooli fuajees. Kingitused/kaardid jagatakse omanikele 6. tunni ajal.
  • Jõulukuu üritused 18. detsember - õpilasesinduse motivatsioonireis Tallinnasse. Õpilaste soovil kinokülastus.
    • 20.-12 - Aineviktoriin, mälumäng
    • 21.12 - Jõulupidu
  • UNICEFi heategevusprojekt "Väike heategu" (kestab kuni 10. jaanuarini). Projektiga liitusid Kaisa Lukas, Emili Aus, Dairi Reinvart, Pärli Reinvart, Kelli Männa, Piret Kivisild. Õpilased müüvad koolimaja peal jõulukaarte. Ühe kaardi hind 1 EUR.

• Majasisestelt telefonidelt ei saa helistada mobiilile. Tööalasteks kõnedeks kasutada kantseleis olevat mobiiltelefoni.

• Neljapäeval, 13. detsembril V.Tammik, S.Kautsaar, E.Ralja ja U.Ott Espoost koolile sööklamööblit toomas.
  • Temperatuur koolimajas on klassiti erinev (oleneb väga palju tuulest). Õppetunde ei jäeta ära kui ühes klassiruumis on temperatuur lubatust madalam. Aineõpetaja teavitab õppealajuhatajat ning korraldatakse ruumivahetus. Õpilase omavoliline koolist lahkumine sellisel juhul on lubamatu. Eesti kliimas elades tuleb arvestada temperatuuri muutusi ning vastavalt ka riietuda. Kõikidesse ruumidesse on varem ostetud kraadiklaasid. Kui kraadiklaas on purunenud/kadunud vms, siis palun teavitada sellest majandusjuhatajat.