Viimati uuendatud Reede, 18 Jaanuar 2013

Juuru Gümnaasiumi koolikell sai endale uue meloodia.

Kellasid on endiselt kolm, kuid meloodiaid on kaks. Eelkell ja tunnikell on ühesuguse meloodiaga, KUULA SIIT, tundi lõpetava kella meloodiat KUULA SIIT.

Uue meloodia saamislugu

Õpilane Tanel Murd tegi ettepaneku, et uus meloodia võiks olla seotud Eduard Vildega. Võttes sõna sabast kinni, kontakteerusime Vilde muuseumiga, sest kes tunneks veel paremini Eduard Vildet kui muuseumi töötajad. Muuseumi juhataja KT Pille Maffucci tegi ettepaneku kasutada auruveduri vile heli, sest Vildele meeldis väga reisida. Kuna mõte tundus nii originaalne, valisimegi sobivad meloodiad välja.

Olgu öeldud, et uus meloodia on 21.-25. jaanuar katsetamise faasis. Loodame väga, et uus meloodia on meelepärane nii õpilastele, õpetajatele ning teistele koolipere liikmetele.

Igasugused ettepanekud on igati teretulnud!