Viimati uuendatud Neljapäev, 14 Märts 2013

Nädala info 11-03-2013

• Kiitus 9. kl õpilasele Mari-Liis Mäekivile käsitöö konkursil 7. koha saavutamise eest. Täname õpetaja Asta Ahlbergi õpilase hea ettevalmistamise eest konkursiks.
  • Kiitus majandusolümpiaadil osalejatele: 11. kl Sigrit Lohk 4. koht, 12. kl Mario Nõmmela 5. koht. Täname õpetaja Helle Kiviselga õpilaste hea ettevalmistamise eest olümpiaadiks.
  • Kiitus matemaatikaolümpiaadil osalejatele: 5. kl Kaisa Kornak, Juss Parek; 6. kl Mari-Liis Truusööt, Kristo Tammsoo, Merilin Ogga. Täname õpetajaid Heli Luhaorgu ja Sirje Kautsaart õpilaste hea ettevalmistamise eest olümpiaadiks.
  • Kiitus vene keele olümpiaadil osalejatele: 7. kl Liis Lee, Tom Paljak. Täname õpetaja Lily Kononovat õpilaste hea ettevalmistamise eest olümpiaadiks.
  • Kiitus Rapla mk kooliliiga-miniliiga võrkpallivõistlustel 2. koha  (võistkonnas 5. kl Kaisa Kornak; 6. kl Vivian Haljasmets,  Kelly Martin, Jane Priimägi, Merilin Ogga, Mari Kuusk) ja 3. koha saavutamise eest   (võistkonnas 6. kl Kert Toomingas, Mihkel Voronkov, Romet Raisma, Kevin Teder; 5. kl Kenert Teder, Kristofer Kraani). Täname juhendajat õpetajat Agur Asperki.

• Järgmine eelkool toimub teisipäeval, 2. aprillil. Kooli on oodatud ka eelkooli laste lapsevanemad (NB! Iga lapsevanemaga võtame ise ühendust! S.Kautsaar).
  • Õppenõukogu toimub elektrooniliselt. Päevakord: 1.) III veerandi murelapsed ja nende toetamine.
  • Sotsiaalpedagoog puhkusel 11.-15. märts. Asendavad õppealajuhataja ja direktor.

• KEAT esmaabi praktiline koolitus 6. kl õpilastele toimub kolmapäeval, 3. aprillil 6. ja 7. tunni ajal.

• III veerandi hinded panna välja hiljemalt kolmapäeval, 13. märtsil kell 18.00 (ka käitumine ja hoolsus).
  • OECD TALIS 2013 uuring toimub ajavahemikul 1.- 31. märts, selle täitmine on kõikidel 7.- 9. kl õpetajatel kohustuslik. Palume võimalusel koolivaheajal kindlasti ära täita. Täname uuringu täitnud õpetajaid: Anvar Hansson, Ene Holsting, Helle Kiviselg, Kaia Laansoo, Sirje Kautsaar.
  • 15. märtsil toimub neli ainetundi, viies tund on klassijuhataja tund, 11., 12. kl vene keel.

Bussid kell 13.30 Ingliste, Orguse, Maidla;

kell 13.30 Härgla, Järlepa, Mahtra;

Kaiu, Kuimetsa liinibussiga

• Huvijuht koomiksi ja lühifilmi koolitusel 14.-16. märts.
  • 12. märts - 28. märts auditooriumis - Eesti Panga näitus "Margast euroni". Õpilased viibivad näitusel ainult klassijuhataja või aineõpetaja juuresolekul.
  • 14. märts - emakeelepäeva tähistamine.  4. tunni ajal 7.-12. klassil kohtumine kirjaniku Kristel Kriisaga!

Kooliringi bussid

kell 14.40: Ingliste, Orguse, Maidla; Kaiu, Kuimetsa 15.05 paiku.

kell 14.40 Härgla, Järlepa, Mahtra

• 28. märts - Lihavõttepühade tähistamine. Võistkondlik mäng "Otsi ja mõista". Lisainformatsioon tulekul.
  • 02. aprill - VAT Teatri Lavavõitluse töötuba 8. ja 9. klassile. Kellaaeg täpsustamisel!
  • 02. aprill - "Vanapaber 2013" avaüritus Türil. Osalevad eelmise aasta 4 tublimat kogujat koos huvijuhiga.
  • 04. aprill - keskkonnatunnid 3., 5., 7. klassile auditooriumis. Ajakava: 3. t - 7. kl; 4. t - 3. kl; 5. t - 5. kl
  • 05. aprill - 1.-12. klassi Playback. Lisainformatsioon tulekul.
  • "Vanapaber 2013" - vanapaberit saab tuua kuni 6. maini.
  • Uus koolikella meloodia - käimas on koolikella meloodia uuendamine. Info huvitegevuse lehel.
  • Rohelised taarakogumiskastid - kogutud taara pakitakse kokku 12. märtsil ning viiakse ära 15. märtsil!