Viimati uuendatud Esmaspäev, 25 Märts 2013

Nädala info 25-03-2013

• Kiitus inglise keelsete esseede kirjutamise võistlusel osalemise eest: 11. kl Sigrit Lohk, Tanel Murd, Heli Poikalainen. Täname õpetaja Kaia Laansood õpilaste hea ettevalmistamise eest olümpiaadiks.
  • Kiitus Lisette Marie Räbovõitrale 4. kl emakeeleolümpiaadil osalemise eest. Täname õpetaja Ülle Elmikut õpilase hea ettevalmistamnise eest olümpiaadiks.
  • Kiitus 11. kl õpilasele Sigrit Lohule vabariiklikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil 21.- 22. koha saavutamise eest. Täname õpetaja Ene Holstingut õpilase hea ettevalmistamise eest olümpiaadiks.
  • Kiitus Rapla mk lauatennise võistkondlikul MV-l osalenud õpilastele: 2. koht - võistkonnas 7. kl Liis Lee; 8. kl Antero Raismaa, Tarvo Heinroos; 4. koht - võistkonnas 6. kl Vivian Haljasmets, Romet Raismaa, Kevin Teder; 6. koht - võistkonnas 5. kl Kaisa Kornak, Juss Parek, Kristofer Kraani. Täname juhendajaid õpetajaid Anne Järvikut ja Toomas Malvat.

• Järgmine eelkool toimub teisipäeval, 2. aprillil. Lastevanematele koolitus. Täpsem info kooli kodulehel eelkooli infolehel.
  • Kolmapäeval, 27. märtsil osalevad õppealajuhataja P. Malva ja sotsiaalpedagoog P. Õunmaa koolijuhtide nõupidamisel Raikküla Koolis.
  • IV veerandil rahuklassi ei ole. Vajadusel pöörduda sotsiaalpedagoogi poole.

• III veerandi puudumiste kokkuvõtted korda teha hiljemalt selle nädala lõpuks.
  • KEAT esmaabi praktiline koolitus 6. kl õpilastele toimub kolmapäeval, 3. aprillil 6. ja 7. tunni ajal.

• OECD TALIS 2013 uuring toimub ajavahemikul 1.-  31. märts, selle täitmine on kõikidel 7.- 9. kl õpetajatel kohustuslik.  Palume sel nädalal kindlasti ära täita. Täname uuringu täitnud õpetajaid: Anvar Hansson, Ene Holsting, Helle Kiviselg, Kaia Laansoo, Sirje Kautsaar, Anne Järvik, Lily Kononova, Andrus Metsma, Aili Parek, Ülle Rahuoja, Elve Ruus, Anneli Simkin, Pirje Väljaots. Uuring on konfidentsiaalne, nimesid ei teata vabariigis, vastuseid küsimustele  ei näe koolis.
  • Matemaatikavõistlus Känguru toimub neljapäeval, 28. märtsil algusega kell 10.00 ruumis 303.
  • 6. kl toimub sel õppeaastal kaks tasemetööd: eesti keel ja matemaatika.
  • 12. kl  eksamiplaanid on saadetud aineõpetajatele, nähtavad stendidel ja kooli kodulehel.
  • 11. kl uurimistööde eeltööd esitada komisjonile 13. mail, tööde eelkaitsmine toimub toimub teisipäeval, 28. mail kell 11.00 ruumis 403.
  • 7., 8. kl üleminekueksamid toimuvad teisipäeval, 28. mail.  27. mai on õpilastel eksamieelne vaba päev konsultatsioonideks.
  • Palume õpetajatel jälgida kalenderplaani kodulehel (eksamid, tasemetööd, õppenõukogud, kooli üritused jm).

• 12. märts - 26. märts auditooriumis - Eesti Panga näitus "Margast euroni". Õpilased viibivad näitusel ainult klassijuhataja või aineõpetaja juuresolekul.
  • 28. märts - Lihavõttepühade tähistamine. Võistkondlik mäng "Otsi ja mõista". Võistkonnas 3 õpilast. Klassist võib osaleda mitu võistkonda. 1.-4. klass võistlevad 6. tunni ajal (võistlus algab algkoolimaja saalist); 5.-12. klass võistlevad 7. tunni ajal (võistlus algab kooli fuajeest). Võitjatele magus auhind!
  • 02. aprill kell 13.00 - 14.30 - VAT Teatri Lavavõitluse töötuba 8. ja 9. klassile. Töötuba viib läbi Kalle Kõiv. Kohtume auditooriumis, vajadusel liigume rahvamajja!
  • 02. aprill - "Vanapaber 2013" avaüritus Türil algusega kell 12.00. Osalevad eelmise aasta 4 tublimat kogujat koos huvijuhiga.
  • 04. aprill - keskkonnatunnid 3., 5., 7. klassile auditooriumis. Ajakava: 3. t - 7. kl; 4. t - 3. kl; 5. t - 5. kl
  • 05. aprill algusega kell 13.10 - 1.-12. klassi Playback. Teema "Võta vabalt" annab klassidele vabad käed, valida meelepärane muusikapala/reklaam/katkend telesarjast, mida soovitakse parodeerida. Etteasteid hinnatakse 3 vanusegrupis: 1.-4. klass; 5.-8. klass ja 9.-12. klass. NB: 5. aprillil kestavad tunnid 30 minutit.
  • Fotokonkurss "Loodus ärkab ellu" - 25. märts - 25. aprill. Huvijuht ootab fotosid, millele on jäädvustatud kevade algust kirjeldav hetk/koht/loodusnähtus. Fotod saata aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 25. aprilli õhtuks! Pilte võivad saata nii õpilased kui ka õpetajad. Parimaid fotograafe premeeritakse!
  • Õpilaste plakatid "Eestimaa on selline" on huvijuhi käes. Õpilased, kes soovivad plakatit tagasi, võtke huvijuhi sabast kinni!
  • "Vanapaber 2013" - vanapaberit saab tuua kuni 6. maini.
  • Koolikella meloodia valimine lükkub sügisesse!

• Tuletõkkeuksed PEAVAD OLEMA PIDEVALT SULETUD ASENDIS!