Viimati uuendatud Esmaspäev, 01 Aprill 2013

Nädala info 01-04-2013

• KEAT esmaabi praktiline koolitus 6. kl õpilastele toimub kolmapäeval, 3. aprillil 6. ja 7. tunni ajal.
  • Õppeaasta lõpuks läbi viia arenguvestlused ja koondaruanne esitada õppealajuhatajale hiljemalt 14. juuniks.
  • Eksperthinnangute põhjal klasside koosolekud hakkavad toimuma järgmisel nädalal. Ajagraafiku saadame klassijuhatajatele selle nädala lõpuks.

• Täname õpetajaid OECD TALIS 2013 uuringus osalemise eest.
  • 11. kl uurimistööde eeltööd esitada aineõpetajale, komisjonile 13. mail, tööde eelkaitsmine toimub toimub teisipäeval, 28. mail kell 11.00 ruumis 403.
  • 7., 8. kl üleminekueksamid toimuvad teisipäeval, 28. mail.  27. mai on õpilastel eksamieelne vaba päev konsultatsioonideks.
  • Palume õpetajatel jälgida kalenderplaani kodulehel (eksamid, tasemetööd, õppenõukogud, kooli üritused jm).

• Kevadpühademängu autasustamine - 2. aprillil kell 9.30 algkoolimaja saalis. Osalevad kõik mängust osavõtjad (1.-12. klass)
  • 02. aprill kell 13.00 - 14.30 Juuru Rahvamajas - VAT Teatri Lavavõitluse töötuba 8. ja 9. klassile. Töötuba viib läbi Kalle Kõiv.
  • 02. aprill - "Vanapaber 2013" avaüritus Türil algusega kell 12.00. Osalevad eelmise aasta 4 tublimat kogujat (Rain Meri, Karl Martin Ots, Andre Piiriste, Tõnu Reemi) koos huvijuhiga. Õpilased on tagasi koolipäeva lõpuks!
  • 02. aprill kell 16.30 Juuru Gümnaasiumis - siseorienteerumine (korraldatud Juuru Rahvamaja poolt, viib läbi Spordiklubi SK 100). Osalemine tasuta!
  • 04. aprill - keskkonnatunnid 3., 5., 7. klassile auditooriumis. Ajakava: 3. t - 7. kl; 4. t - 3. kl; 5. t - 5. kl
  • 05. aprill algusega kell 13.10 - 1.-12. klassi Playback. Teema "Võta vabalt" annab klassidele vabad käed valida meelepärane muusikapala/reklaam/katkend telesarjast, mida soovitakse parodeerida. Etteasteid hinnatakse 3 vanusegrupis: 1.-4. klass; 5.-8. klass ja 9.-12. klass.NB: 5. aprillil kestavad tunnid 30 minutit.
  • 16. aprill kell 9.05 - 9.35 - Tervisliku salati valmistamise konkurss (südamenädala üritus). Igast klassist 3-liikmeline võistkond! Täpsem info tulekul!
  • 18. aprill kell 14.30 - 15.25 - Kaitseliidu reklaamüritus 8.-12. klassile
  • 18. ja 19. aprill - südamenädala võistlused. Täpsem info tulekul!
  • Fotokonkurss "Loodus ärkab ellu" - 25. märts - 25. aprill. Huvijuht ootab fotosid, millele on jäädvustatud kevade algust kirjeldav hetk/koht/loodusnähtus. Fotod saata aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud." style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-style: inherit; font-size: 13px; font-family: inherit; vertical-align: baseline;">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 25. aprilli õhtuks! Pilte võivad saata nii õpilased kui ka õpetajad. Parimaid fotograafe premeeritakse!
  • "Vanapaber 2013" - vanapaberit saab tuua kuni 6. maini.
  • Lõpukellapäev - 24.aprill.

• Tuletõkkeuksed PEAVAD OLEMA PIDEVALT SULETUD ASENDIS!