Viimati uuendatud Kolmapäev, 23 Oktoober 2013

Nädala info 23-10-2013

• Klassijuhatajatel anda õpilastele II veerandi  tunniplaan päev korraga.
  • E-koolis teha korda I veerandi puudumiste kokkuvõtted hiljemalt 31. oktoobriks.

• Alates 2. veerandist õpetab 2. klassile inglise keelt õpetaja Natalja Žurakovskaja, 3. ja 6. klassile inglise keelt õpetaja Ramo Pener. 5. ja 6. klassi ajaloo ning 6. klassi ühiskonnaõpetuse õpetajaks on õpetaja Nele Aus.
  • Hiljemalt 1.novembriks täidab iga aineõpetaja eksperthinnangud iga õpilase kohta kõikides klassides. Eksperthinnangute kokkuvõtete tegemisele järgnevad klasside koosolekud (juhtkond + klassijuhataja, alates 4. novembrist) ja seejärel arenguvestlused lapsega/lapsevanemaga.
  • 8. kl õpilased valivad loovtööde teemad koostöös aineõpetajatega hiljemalt 2. veerandi alguseks (tähtaeg 5.november).
  • Teisipäeval, 29. oktoobril jätkub 9. ja 12. kl õpilaste karjäärinõustamine: kell 11.00 12. kl õpilastele, 4. tund 9. kl õpilastele arvuti klassis.

• Oktoober on HEA ÕPETAJA KUU!
  • 28. oktoober 7. tunni ajal auditooriumis 5.-12. klassi mälumängu I voor. Võistkonnas 6 õpilast!
  • 29. oktoober 5. tunni ajal auditooriumis vestlus-näitus "Ämblikud".  Osalustasu 2 eurot tasuda klassijuhatajale!
  • 4.-8. oktoober - Stiilinädal. Täpsem info huvitegevuse kodulehel!
  • 4. november - lauamänge tutvustav üritus algklassi ja põhikooli õpilastele. 5. ja 6. tund algklassid, 7. tund põhikool. Mõlemas grupis osaleb max 20 õpilast.
  • 8. november kell 17.00 isadepäeva tähistamine algkoolimaja saalis. Oodatud on algklasside õpilased koos isaga. Toimuvad mardimängud ning robootikaring isadele.
  • 12. november 7. tund 5.-12. klassi õpilaskoosolek "Meie klassi väärtused". Igast klassist osaleb koosolekul max 3 õpilast, kes tutvustavad oma klassi poolt ette valmistatud plakatit. Info saadetud eraldi klassijuhatajate e-mailidele.