Viimati uuendatud Teisipäev, 12 November 2013

Nädala info 28-10-2013

• Lastevanemate üldkoosolek toimub teisipäeval, 19.nov kell 18.00 auditooriumis.

Klassijuhatajad         .

• II veerandi  tunniplaan anda õpilastele   päev korraga.
  • I veerandi puudumiste kokkuvõtted teha korda hiljemalt 31. oktoobriks.

• Hiljemalt 1.novembriks täidab iga aineõpetaja eksperthinnangud õpilase kohta kõikides klassides. Eksperthinnangute kokkuvõtete tegemisele järgnevad klasside koosolekud (juhtkond + klassijuhataja, alates 4. novembrist) ja seejärel arenguvestlused lapsega/lapsevanemaga.
  • 8. kl õpilased valivad loovtööde teemad koostöös aineõpetajatega hiljemalt 2. veerandi alguseks  (tähtaeg 5.november).
  • Teisipäeval, 29. oktoobril jätkub 9. ja 12. kl õpilaste karjäärinõustamine: kell 11.15 12. kl õpilastele, 4. tund 9. kl õpilastele arvutiklassis.

• Esimene kohtumine leiab aset esmaspäeval, 4. novembril kell 9.00 Vana maja II korrusel. Tunniplaan kodulehel.

• Oktoober on HEA ÕPETAJA KUU!
  • 28. oktoober 7. tunni ajal auditooriumis 5.-12. klassi mälumängu I voor. Võistkonnas 6 õpilast!
  • 29. oktoober 5. tunni ajal auditooriumis vestlus-näitus "Ämblikud".  Osalustasu 2 eurot tasuda klassijuhatajale!
  • 4.-8. oktoober - Stiilinädal. Täpsem info huvitegevuse kodulehel!
  • 4. november - lauamänge tutvustav üritus algklassi ja põhikooli õpilastele. 5. ja 6. tund algklassid, 7. tund põhikool. Mõlemas grupis osaleb max 20 õpilast.
  • 8. november kell 17.00 isadepäeva tähistamine algkoolimaja saalis. Oodatud on algklasside õpilased koos isaga. Toimuvad mardimängud ning robootikaring isadele.
  • 12. november 7. tund 5.-12. klassi õpilaskoosolek "Meie klassi väärtused". Igast klassist osaleb koosolekul max 3 õpilast, kes tutvustavad oma klassi poolt ette valmistatud plakatit. Info saadetud eraldi klassijuhatajate e-mailidele.