Viimati uuendatud Esmaspäev, 25 November 2013

Nädala info 25-11-2013

• Kiitus 7. kl õpilastele Rapla mk 3x3 korpallivõistlustel 3. koha saavutamise eest: Romet Raismaa, Kevin Teder, Mihkel Voronkov. Täname võistkonna esindajat Toomas Malvat.

• Teisipäeval, 26. novembril S.Kautsaar ja A.Järvik Rapla Tervisedenduse konverentsil.
  • 19. novembril toimunud lastevanemate üldkoosolekul arutlesid lapsevanemad mobiiltelefonide ja tahvelarvutite keelustamise üle koolis. Kuna meil on palju sõitvaid lapsi, siis telefoni turvakaalutlustel koju päris jätta ei saa. Küll aga tuleb järgida kooli kodukorda, mis ütleb: Õpilasel on keelatud: 6) Õppetundide ja ürituste ajal mobiiltelefonide ja muude õppetööd segavate esemete kasutamine; söömine. Kui see toimib ja kedagi ei ole vaja korrale kutsuda, siis on kõik hästi.  Probleemide vältimiseks järgime igaüks head tava – koolipäeva keskel hoian telefoni kotis!

• I poolaastal läbi viia arenguvestlused probleemsete õpilastega.
  • Käitumine bussis - kooli on jõudnud info, kus suuremad õpilased hõivavad bussipingi kaks kohta (teine koht koolikotile?); osad õpilased käituvad ebaviisakalt;  osad õpilased keelduvad istumast.  - Tuletame meelde ühistranspordi hea tava reeglid: Sõidu ajal on püstiseismine keelatud (ohutusnõue). Õpilased ei tohi tekitada koolibussis lärmi ega segada muul viisil kaasreisijaid ega bussijuhi tööd.
  • Kooli hea tava on, et vahetundide ajal ei istu õpilased põrandal.

• II veerandil jälgib juhtkond eKooli täitmist ja külastatakse 5. kl ainetunde.
  • Alates 25. novembrist muutus esmaspäevane ja reedene tunniplaan.
  • Palume õpetajatel  vahetundide ajaks panna koridoridesse tuled põlema ja tunni algul kustutada.
  • 10. detsembril 5. ja 7. klass väljasõidul Tallinnasse.
  • 12. kl õpilaste uurimus- ja  projektitööde valmimise tähtaeg on 15. jaanuar 2014 (töö esitamine komisjonile). Tööde kaitsmine 31. jaanuaril.

• Kolmapäeval, 27.11, kell 18.00 esinevad Kert Jalukse, Greete Kazimirov ja Lisanna Kadarik Raplamaa muusikakoolide ühiskontserdil Rapla Vesiroosi gümnaasiumis

• Eelkooli järgmine kokkusaamine toimub esmaspäeval, 2.detsembril. Tunniplaan kooli kodulehel.

• alates 25. novembrist Kadripäeva vana-aja asjade näitus kooli fuajees (näituse eksponaadid pärinevad Juuru kooli õpetajatelt).
  • 28. november Kadripäeva näituse viktoriin. Igast klassist osaleb 3 õpilast. 1.-6. klass II söögivahetund, 7.-12. klass I söögivahetund auditooriumis. Viktoriin on individuaalne!
  • 2. detsember kell 9.05 I advendi tähistamine. Jõululoo kuulamine läbi kooliraadio klassiruumides!
  • 3. detsember kell 13.00 ÕE liikmed viibivad VAT-Teatri etendusel "Netis sündinud" Rapla Kultuurikeskuses.
  • 3. detsember kell 14.00 - 15.30 osalevad 7. ja 8. klassi õpilased VAT-Teatri haridustöötoas "Improvisatsioon". Töötuba viiakse läbi auditooriumis!
  • 5. detsember kell 11.00 lasteetendus "Kuhu asjad kaovad" 1.-4. klassile. Pileti hind 1,80!
  • 2.-6. detsember koduklasside kaunistamine.
  • 9.-13. detsember päkapikumütsi nädal. Suurima osalusega klassid saavad suu magusaks!
  • 13. detsember Jõululaat kooli fuajees. Müüma on oodatud kõik soovijad.
  • 16.-20. detsember rändnäitus "Hoia, mida armastad!"
  • 18. detsember 5.-12. klassi mälumängu II voor. Aeg täpsustamisel.
  • 19. detsember kooli jõulupeod.
  • 20. detsember kell 9.05 Eesti Pärimusmuusika Keskuse koolikontsert "Rahvakalendri tähtpäevad: jõulukombestik"