Viimati uuendatud Esmaspäev, 20 Jaanuar 2014

Nädala info 20-01-2014

• Kiitus Rapla mk sisekergejõustiku uue aasta võistlustel osalenud õpilastele: 6. kl Kristel Kuljus, Kaisa Kornak; 7. kl Vivian Haljasmets, Merilin Ogga; 9. kl Antero Raismaa - kaugushüppes 2. koht, kuulitõukes 3. koht; 12. kl Kristel Leola - kuulitõukes 2. koht. Täname juhendajat õpetaja Anne Järvikut.
  • Kiitus 9. kl õpilasele Kadri Laurile kodu-uurimusliku töö avaldamise eest Raplamaa Sõnumites.

• 9. kl õpilased valivad eksamid hiljemalt 1. veebruariks.
  • Leida Tagasi Kooli projekti külalisõpetajaid koostöös õpilastega.

• 12. kl õpilaste uurimus- või praktilise töö kaitsmine on 31. jaanuaril kell 10.00 auditooriumis.  Sel päeval 12. kl õppetunde ei ole. Juhendajatele, retsensentidele ja kaitsmiskomisjoni liikmetele on info edastatud eraldi e-maili teel.
  • Reedel, 31. jaanuaril osalevad 24 8., 9. kl õpilast Lennusadama Titanicu haridusprogrammis. Väljasõit kell 9.00,  kaasa sõidab õp M. Vahtrik. Õpilastel, kes jäävad kooli, toimuvad õppetunnid.
  • Teisipäeval, 4. veebruaril on rahatarkuse päev  9., 12. kl õpilastele 6. ja 7. tund ruumis 311. Lektor Avo Treksler.

• Huvikooli tunniplaan on III veerandil muutunud.

• Järgmine eelkool toimub esmaspäeval, 3. veebruaril.

• 28. jaanuaril Hobuse aasta alguse tähistamine kelguralli võistlusega. 1.-3. kl 5. tund; 4.-9. kl 7. tund. Võistkonnas 8 õpilast (4 tüdrukut + 4 poissi; 2. ja 3. kl erand); igal võistkonnal 1 järele veetav kelk. Igast klassist osaleb vähemalt 1 võistkond.
  • 14. veebruar - sõbrapäeva tähistamine ning 5.-12. klassi moeshow. Söögivahetundidel toimub kooli fuajees sõbrapäeva vahvlilaat. Moeshow algus kell 16.00. Klassidel osalemine kohustuslik! Sõbrapäeva aitab läbi viia 8. klass, Moeshow peakorraldaja on 9. klass.