Viimati uuendatud Esmaspäev, 27 Jaanuar 2014

Nädala info 27-01-2014

• Kiitus eesti keele olümpiaadil osalenud õpilastele: 9. kl Kadri Laur - 6. koht (9.kl õpil seas 1.koht), Maria-Niina Voznjuk; 12. kl Sigrit Lohk 5.koht, Heli Poikalainen 6.koht, Joonas-Siim Kadak. Täname juhendajaid õpetajaid Marju Vahtrikut ja Pirje Väljaotsa.

• Juuru kooli uue nime hääletamine: kooli personal saab hääletada õpetajate toas; 5.-12. klass annab oma hääle 28. jaanuaril 1. tunni ajal; 1.-4. klass teisipäeva/kolmapäeva jooksul.
  • Õppenõukogu toimub neljapäeval, 30. jaanuaril kell 14:45 auditooriumis (päevakord saadetud eraldi N 23.01.2014 11:45)
  • Teisipäeval, 4. veebruaril P.Malva, P.Õunmaa ja S.Kautsaar HEV õpilaste jätkukoolitusel. Direktori kt õppe- ja kasvatustöö alal huvijuht M.Palu ja majanduse alal majandusjuhataja V.Tammik.

• 9. kl õpilased valivad eksamid hiljemalt 1. veebruariks.
  • Esitada külalisõpetajaid Tagasi Kooli projekti koostöös õpilastega.
  • KEAT koolitus "Käitumine erinevates hädaolukordades" 6. kl õpil toimub reedel, 21. veebruaril 2., 3. tund auditooriumis.

• 12. kl õpilaste uurimus- või praktilise tööde kaitsmine on 31. jaanuaril kell 10.00 auditooriumis.  Sel päeval 12. kl õppetunde ei ole.
  • Reedel, 31. jaanuaril osalevad 24 8., 9. kl õpilast Lennusadama Titanicu haridusprogrammis. Väljasõit kell 9.00,  kaasa sõidab õp M. Vahtrik. Õpilastel, kes jäävad kooli, toimuvad õppetunnid (eritunniplaan).
  • Teisipäeval, 4. veebruaril on rahatarkuse päev  9., 12. kl õpilastele 6. ja 7. tund ruumis 311. Lektor Avo Treksler.
  • Lõpukell 12. kl on 25. aprillil, 9. kl viimane koolipäev on 27. mai.

• Järgmine eelkool toimub esmaspäeval, 3. veebruaril. Tunniplaan on kodulehel. Järgmised eelkoolid toimuvad 3. märtsil, 7. aprillil, 5. mail.

• 28. jaanuaril Hobuse aasta alguse tähistamine kelguralli võistlusega. 1.-3. kl 5. tund; 4.-9. kl 7. tund. Võistkonnas 8 õpilast (4 tüdrukut + 4 poissi; 2. ja 3. kl erand); igal võistkonnal 1 järele veetav kelk. Igast klassist osaleb vähemalt 1 võistkond.
  • 3. veebruarist algab 8. klassil lühiajaline kokanduskursus, mida juhendavad Ants Uustalu ja õpetaja Anneli Simkin.
  • 14. veebruar - sõbrapäeva tähistamine ning 5.-12. klassi moeshow. Söögivahetundidel toimub kooli fuajees sõbrapäeva vahvlilaat. Moeshow algus kell 16.00. Klassidel osalemine kohustuslik! Sõbrapäeva aitab läbi viia 8. klass, Moeshow peakorraldaja on 9. klass.