Viimati uuendatud Esmaspäev, 03 Veebruar 2014

Nädala info 03-02-2014

• Kiitus kelgurallil osalenud õpilastele! Paremusjärjestus 4.-6. klass: I koht 6. klass, II koht 4. klass, III koht 5. klass; 7.-9. klass: I koht 9. klass, II koht 8. klass, III koht 7. klass. I kooliastmes võistlesid segavõistkonnad. Aitäh õpetaja Toomas Malvale!
  • Kiitus matemaatikaolümpiaadil osalenud õpilastele: 7. kl Merilin Ogga 4. koht, Mariliis Reimann 5. koht, Mari-Liis Truusööt 7. koht, Kristo Tammsoo 8. koht; 8. kl Liisa-Lotta Lokk. Täname juhendajat õpetajat Ülle Rahuoja õpilaste väga hea ettevalmistamise eest olümpiaadiks.

• Teisipäeval, 4. veebruaril P.Malva, P.Õunmaa ja S.Kautsaar HEV õpilaste jätkukoolitusel. Direktori kt õppe- ja kasvatustöö alal huvijuht M.Palu ja majanduse alal majandusjuhataja V.Tammik.
  • Hoolekogu koosolek toimub neljapäeval, 13. veebruaril kell 18.00 auditooriumis.
  • 6.-7. veebruaril S.Kautsaar Haridusjuhtide aastakonverentsil Pärnus.

• KEAT koolitus "Käitumine erinevates hädaolukordades" 6. kl õpil toimub reedel, 21. veebruaril 2., 3. tund auditooriumis, politsei koolitus reedel, 14. märtsil 2., 3. tund auditooriumis.

• Teisipäeval, 4. veebruaril on rahatarkuse päev  9., 12. kl õpilastele 6. ja 7. tund ruumis 311. Lektor Avo Treksler.
  • Mudilaskoori eelproov on neljapäeval, 6. veebruaril Raplas.

• Järgmine eelkool toimub esmaspäeval, 3. märtsil.

• 3. veebruarist algab 8. klassil lühiajaline kokanduskursus, mida juhendavad Ants Uustalu ja õpetaja Anneli Simkin.
  • 14. veebruar - sõbrapäeva tähistamine ning 5.-12. klassi moeshow. Söögivahetundidel toimub kooli fuajees sõbrapäeva vahvlilaat. Moeshow algus kell 16.00. Klassidel osalemine kohustuslik! Sõbrapäeva aitab läbi viia 8. klass, Moeshow peakorraldaja on 9. klass.