Viimati uuendatud Esmaspäev, 17 Veebruar 2014

Nädala info 17-02-2014

• Kiitus ajaloo-olümpiaadil osalenud õpilastele: 7. kl Mari-Liis Truusööt 1. koht, Merilin Ogga 4. koht, Kristo Tammsoo 7. koht; 8. kl  Liisa-Lotta Lokk 1. koht, Alvar Kuusma 3. koht; 9. kl Kadri Laur 1. koht, Kärt Kullap 3.- 4. koht. Täname õpetaja Ene Holstingut õpilaste väga hea ettevalmistamise eest olümpiaadiks.
  • Kiitus 1. kooliastme mälumängus 4. koha saavutamise eest: võistkonnas 1. kl Liis Juganson; 2. kl Robert Tulk; 3. kl Kert Jalukse. Täname õpetajaid Ülle Elmikut, Heli Luhaorgu, Anneli Simkinit õpilaste hea ettevalmistamise eest mälumänguks.
  • Kiitus "Nuputa" eelvoorus 5. koha saavutamise eest: võistkonnas 7. kl õpilased Merilin Ogga, Mari-Liis Truusööt, Mariliis Reimann. Täname õpetajat Ülle Rahuoja õpilaste hea ettevalmistamise eest!
  • Kiitus 1. kl õpilasele Kreta Liisa Aasamaale Vabariigi Presidendi joonistuskonkursil "Meie Eesti head asjad!" osalemise eest! https://www.facebook.com/thilves/app_715129488499244?app_data=page%3D1
  • Kiitus Juuru kooli Moeshow´l 2014 "Ametid" esinenud klassidele. 5. ja 6. klass arvestuses võitis 6. klass; 7. ja 9. klassi arvestuses 9. klass, kes pälvis ka publiku lemmiku preemia.
  • Kiitus 3. ja 8. klassi õpilastele ning klassijuhatajatele sõbrapäeva läbiviimise eest!
  • Huvikoolile osteti annetajate abiga digiklaver Roland HP-503 Rosewood summas 1619 €. Annetajateks olid (tähestikulises järjekorras) Ivar Aus, Sirje Endre, Harviker OÜ, Lea Jalukse, Anu Lillemägi ja Aili Normak – AITÄH!

• Tunniplaan muutub alates 18. veebruarist.  Palume õpetajatel jälgida muudatusi hommikuti õpetajate toas ja anda muudatustest teada õpilastele.
  • Kolmapäeval, 26. veebruaril P.Malva, P.Õunmaa ja S.Kautsaar HEV õpilaste jätkukoolitusel. Direktori kt õppe- ja kasvatustöö alal huvijuht M.Palu ja majanduse alal majandusjuhataja V.Tammik.

• KEAT koolitus "Käitumine erinevates hädaolukordades" 6. kl õpil toimub reedel, 21. veebruaril 2., 3. tund auditooriumis, politsei koolitus reedel, 14. märtsil 2., 3. tund auditooriumis.

• 7. kl viis õpilast osalevad 26. veebruaril "Targalt internetis" poolfinaalis Tartus. Nimekiri personali listis.
  • 12. kl eesti keele, kirjanduse, ajaloo ja inglise keele K2 kursusehinded välja panna hiljemalt 21. veebruaril.
  • 4. märtsil on 9. kl õpilased Tallinnas Vilde muuseumis ja Minu Riik projektis. Väljasõit kell 9.00.

• 3. märtsi tunniplaan on kooli kodulehel.

• 18. veebruar - Keskonnaameti talveprogramm "Ilmajaam ja ilma uurimine": 6. kl 1. ja 2. tund; 7. kl 3. ja 4. tund. Selga ilmale sobiv riietus.
  • 19. veebruar - Keskkonnaameti talveprogramm "Vaatleme ilma igast kaarest": 2. ja 3. kl 1. tund; 4. kl 2. tund; 1. kl 3. tund. Selga ilmale sobiv riietus.
  • 20. veebruar 4. tund auditooriumis - Eesti Vabariigi 96. aastapäeva viktoriin. Osalevad 3.-12. klassi 3-liikmelised esindused. Viktoriiniks ettevalmistumise info edastatud 11. veebruaril klassijuhatajate e-mailidele.
  • 25. veebruar 5. tund - Eesti Vabariigi 96. aastapäeva aktus Juuru rahvamajas. NB: 5. tund on klassijuhataja tund. Koolipäev jätkub 5. ja 6. ainetunniga. 25. veebruar on ühtlasi stiilipäev. Kooliperel palutakse riietuda rahvarõivastesse, sini-must-valgesse või lisada rahvuslikke elemente oma igapäevasele riietusele.
  • 4. märts - Eduard Vilde 149. aastapäeva tähistamine. Ülekooliline lipsupäev - lisame oma igapäevasele riietusele kelmika kikilipsu või tavalise lipsu. "Vilde 2014" väljakuulutamine 1.-4. klassi ja 5.-12. klassi õpilaste seas. Hääletus toimub 3. märtsil, kriteeriumiks "Kõige humoorikam õpilane Juuru koolis".