Viimati uuendatud Esmaspäev, 24 Veebruar 2014

Nädala info 25-02-2014

• Kiitus Rapla mk koolinoorte sisekergejõustiku esivõistlustel osalenud õpilastele: 6. kl Kristofer Kraani - CP kõrgushüppes 2. koht, Kaisa Kornak - C T kõrgushüppes 3. koht, Kristel Kuljus; 7. kl Vivian Haljasmets, Mari-Liis Truusööt; 8. kl Carmel Karlson - BT kõrgushüppes 2. koht; 9. kl Antero Raismaa AP kaugushüppes 3. koht. Täname õpilaste juhendajaid õpetaja Anne Järvikut ja Toomas Malvat.
  • Kiitus Eesti Vabariigi 96. aastapäeva viktoriinil osalenud klassidele! Täname õpetaja Nele Ausi viktoriini läbiviimise eest!

• Uus tunniplaan on kodulehel, õpetajate toas stendil, õpetajate postkastides ja fuajees.
  • Kolmapäeval, 26. veebruaril P.Malva, P.Õunmaa ja S.Kautsaar HEV õpilaste jätkukoolitusel. Direktori kt õppe- ja kasvatustöö alal huvijuht M.Palu ja majanduse alal majandusjuhataja V.Tammik.
  • 7. klassi aineõpetajate koosolek toimub teisipäeval, 25. veebruaril kell 15.30 ruumis 303.

• KEAT politsei koolitus toimub reedel, 14. märtsil 2., 3. tund auditooriumis.

• 7. kl viis õpilast osalevad 26. veebruaril "Targalt internetis" poolfinaalis Tartus. Lõplik nimekiri personali listis.
  • Algklasside õpilased "Naksitallide" etendusel kolmapäeval, 26. veebruaril kell 11.00 Raplas.
  • 1.- 3. kl õpilased  osalevad neljapäeval, 27. veebruaril  Rapla mk rahvastepallivõistlustel.
  • Juuru ja Kaiu kooli mudilaskooride proov toimub reedel, 28. veebruaril alates kella 9.00st  IV korrusel.
  • 12. kl eesti keele, kirjanduse, ajaloo ja inglise keele K2 kursusehinded välja panna hiljemalt 21. veebruaril.
  • 4. märtsil on 9. kl õpilased Tallinnas Vilde muuseumis ja Minu Riik projektis. Väljasõit kell 9.00.

• 3. märtsi tunniplaan on kooli kodulehel.

• 25. veebruar 5. tund - Eesti Vabariigi 96. aastapäeva aktus Juuru rahvamajas. NB: 5. tund on klassijuhataja tund. Koolipäev jätkub 5. ja 6. ainetunniga. 25. veebruar on ühtlasi stiilipäev. Kooliperel palutakse riietuda rahvarõivastesse, sini-must-valgesse või lisada rahvuslikke elemente oma igapäevasele riietusele.
  • 28. veebruar 5. tund sööklas EV* sünnipäeva tordi valmistamise konkurss. Klassidest osalevad 4-liikmelised võistkonnad! Täpsem info huvitegevuse lehel:http://www.juuru.edu.ee/jareltulija/index.php/kuulutused/326-ev-synnip-tort
  • 4. märts - Eduard Vilde 149. aastapäeva tähistamine. Ülekooliline lipsupäev - lisame oma igapäevasele riietusele kelmika kikilipsu või tavalise lipsu. "Vilde 2014" väljakuulutamine 1.-4. klassi ja 5.-12. klassi õpilaste seas. Hääletus toimub 3. märtsil, kriteeriumiks "Kõige humoorikam õpilane Juuru koolis".