Viimati uuendatud Esmaspäev, 08 September 2014

• ILUSAT ÕPPEAASTA ALGUST!

• Meeldetuletus: palume valida klassides klassivanemad.

• Füüsikaõpetaja Merilin Must, poiste tööõpetuse õpetaja Heineri Karhu.
  • Tunniplaan on kodulehel ja ePäevikutes.
  • ePäevikutes ja kodulehel on näha ka asendused tunniplaanis. Info saadetakse õpetajate meilidele. Jälgige igapäevaselt tunniplaani. Asendusõpetaja märgib tunni ePäevikusse.
  • Pikapäevarühmad on alustanud tööd.  Alates 13.30st töötab 1.- 6. kl õpil kaks rühma: õppeklass ja vaba tegevus. Pikapäevarühmade päevakava ja täpsem info töökorralduse kohta on kodulehel.
  • Palume hiljemalt 12. sept leida konsultatsiooni aeg ja märkida õpetajate toas olevasse tabelisse.
  • Korrapidamise graafik on õpetajate toas stendil.

• Lauluõpetaja Damaris Ilves
  • Huvikooli tunnid on alanud, lõplik tunniplaan valmib koostöös lastevanematega.

• Sotsiaalpedagoog Anne-Lys Vagur

• Huviringide tunniplaan selgub septembrikuu jooksul.
  • 10. septembril osalevad 8. ja 9. klassi õpilased saate "Me armastame Eestit" salvestusel. Väljasõit kell 10.30. Kaasa sõidavad õp Mari Palu ja Ülle Rahuoja.
  • 10. septembril kell 11.45 algklasside spordipäev. Vihmase ilma korral on tavaline koolipäev.
  • 12. septembril 6. tunni ajal Juuru Eduard Vilde Kooli õpilasesinduse esimene kohtumine akvaariumis (ÕE-ruumis). Oodatud praegused liikmed ja uued huvilised 5.-9. klassist.
  • 15. september - demokraatiapäev. Päeva tähistavad tegevused nädala jooksul ajaloo tundide raames 5.-9. klassile. Koordineerib õp Nele Aus.

• Koristajad: Piret Peever ja Aime Põlts
  • Sekretär Triin Parek