Viimati uuendatud Esmaspäev, 15 September 2014

Nädala info 15.09.2014

• K, 17.09 Sirje Kautsaar hariduskonverentsil “IT revolutsioon või -evolutsioon?".

• K, 24. septembril Mari Palu ja Meeri Ehandi osalevad koolitusel "Leiutamine kui loovtöö juhendamine".
  • N, 18.09 sekretär Triin Parek koolitusel.

• Meeldetuletus: palume valida klassides klassivanemad. Nimed edastada huvijuhile (samalaadne e-kiri saadetud listi 3. septembril).

• Tunniplaan on kodulehel ja ePäevikutes.
  • ePäevikutes ja kodulehel on näha ka asendused tunniplaanis. Info saadetakse õpetajate meilidele. Jälgige igapäevaselt tunniplaani. Asendusõpetaja märgib tunni ePäevikusse.
  •  Pikapäevarühmad on alustanud tööd.  Alates 13.30st töötab 1.- 6. kl õpil kaks rühma: õppeklass ja vaba tegevus. Pikapäevarühmade päevakava ja täpsem info töökorralduse kohta on kodulehel.
  • Korrapidamise graafik on õpetajate toas stendil ja saadetud õpetajate meilidele.
  •  1. sept ja spordipäevade tunnid kanda ePäevikutesse.
  • Kolmapäeval, 17. sept osalevad 1.- 5. kl  õpilased Rapla mk koolinoorte jooksuvõistlustel. Väljasõit kell 10.15.

• Lauluõpetaja Damaris Ilves
  • Huvikooli tunnid on alanud, lõplik tunniplaan valmib koostöös lastevanematega.
  • Alates 10.09.2014 on Juuru Eduard Vilde Kool (JEVK) Eesti  Muusikakoolide Liidu liige (EML; http://www.muusikakoolid.ee/).

• Huviringide tunniplaan selgub septembrikuu jooksul. Ringid alustavad tööd oktoobrist.
  • 16. september - 5.-9. klassi spordipäev algusega kell 12.50. Vihmase ilma korral tavaline koolipäev.
  • 17. september - võrkpalli trenni esimene kohtumine. Trennid toimuvad kolmapäeviti kell 17.00 - 18.30; reedeti 15.00 - 16.30. Juhendab Agur Asperk (tel: 5154910). Oodatud kõik huvilised. Trenni kuutasu 10 eurot.
  • 23. september - lavavõitluse huviringi näidistunnid. 6. tund 1.-4. klass; 7. tund 5.-9. klass. Toimub kooli võimlas, juhendab Kalle Kõiv.
  • 29. september - Mihklipäeva sügisseadete näitus algkoolimaja saalis. Näitus kestab 3. oktoobrini. Osalejatele kingitus.
  • 30. september -  korvpalli esimene trenn 1.-5.- klassile. Trennid toimuvad teisipäeviti kell 13.40-14.35; reedeti 12.45 - 14.10 (3.-5. klassi õpilased liituvad pärast tunde). Juhendab Jüri Pritsin.
  • 3. oktoober - õpetajate päeva tähistamine. Korraldab 9. klass koostöös huvijuhiga.
  • 7. oktoober - 45 õpilast 3.-8. klassist lähevad vaatama NUKU teatri etendust "Canterville´i lossi vaim". Kiri klassijuhatajatele edastatud.

• Tuleohutus - tuletõkkeuksed PEAVAD ALATI OLEMA KINNISES ASENDIS! Sulgureid ei tohi omavoliliselt lahti võtta!
  • Palun ruumi kasutajatel teha veaparandus dokumendi "Õpetaja ja töötaja tegutsemisjuhend häire olukorras" kontaktides: Sotsiaalpedagoog Anne-Lys Vagur 53306161