Viimati uuendatud Esmaspäev, 29 September 2014

Nädala info 22.09.2014

• 25., 26. september Sirje Kautsaar koolitusel

• K, 24. septembril Mari Palu ja Meeri Ehandi osalevad koolitusel "Leiutamine kui loovtöö juhendamine".

• Meeldetuletus: palume valida klassides klassivanemad. Nimed edastada huvijuhile (samalaadne e-kiri saadetud listi 3. septembril).

• ePäevikutes ja kodulehel on näha ka asendused tunniplaanis. Sel nädalal on palju asendusi.  Jälgige igapäevaselt tunniplaani. Asendusõpetaja märgib tunni ePäevikusse.
  • Korrapidamise graafik on õpetajate toas stendil ja saadetud õpetajate meilidele.
  •  1. sept ja spordipäevade tunnid kanda ePäevikutesse.
  • Kolmapäeval, 24. sept osalevad 7.- 9. kl  noormehed Rapla mk koolinoorte jalgpallivõistlustel Valtus. Väljasõit kell 9.45. Nimekiri saadetud personali listi.
  • Ootame õpetajatelt 8. kl õpilaste loovtööde teemasid hiljemalt 1. oktoobriks õppealajuhataja meilile.
  • 10. oktoobril toimub kodulooline konverents "Ajalugu on nii huvitav" kell 9.00 auditooriumis.

• Huvikooli tunniplaan on valmis.
  •  Alates 10.09.2014 on Juuru Eduard Vilde Kool (JEVK) Eesti  Muusikakoolide Liidu liige (EML; http://www.muusikakoolid.ee/).

• Huviringide tunniplaan avalikustatud kooli huvitegevuse kodulehel, fuajees, õpetajate toas. Ringid alustavad tööd 6. oktoobrist.
  • 23. september - lavavõitluse huviringi näidistunnid. 6. tund 1.-4. klass; 7. tund 5.-9. klass. Toimub kooli võimlas, juhendab Kalle Kõiv.
  • 29. september - Mihklipäeva sügisseadete näitus algkoolimaja saalis. Näitus kestab 3. oktoobrini. Osalejatele kingitus.
  • 30. september -  korvpalli esimene trenn 1.-5.- klassile. Trennid toimuvad teisipäeviti kell 13.40-14.35; reedeti 12.45 - 14.10 (3.-5. klassi õpilased liituvad pärast tunde). Juhendab Jüri Pritsin.
  • 1. oktoober - FOTOJAHT 7. tunni ajal. Osalema on oodatud vähemalt 5-liikmelised võistkonnad. (NB: võistkonna võib moodustada ka erinevate klasside õpilaste vahel). Võistkonnal peab kaasas olema fotoaparaat ning võimalus pildid hiljem huvijuhi arvutisse laadida. Korraldab õpilasesindus.
  • 3. oktoober - õpetajate päeva tähistamine. Korraldab 9. klass koostöös huvijuhiga.
    • Päevakava (tunnid 30 min
    • 1. tund 8.55 - 9.25
    • 2. tund 9.35 - 10.05
    • 3. tund 10.15 - 10.45
    • I söögivahetund (1.-6. k)
    • 4. tund 11.00 - 11.30
    • II söögivahetund (7.-9. kl)
    • Kojuminek (busside graafik täpsustamisel)
  • 7. oktoober - õpilased 3.-8. klassist lähevad vaatama NUKU teatri etendust "Canterville´i lossi vaim". Kiri klassijuhatajatele edastatud.
  • 13.-17. oktoober - STIILINÄDAL. Korraldab õpilasesindus.
  • 15. oktoober - 1. ja 2. klassi õpilased Rapla Kultuurikeskuses vaatamas etendust "Pöial-Liisi".
  • 16. oktoober - koolipildistamine
  • 17. oktoober - I veerandi kogunemine. Diplomite, tänukirjade jagamine.

• Tuleohutus - tuletõkkeuksed PEAVAD ALATI OLEMA KINNISES ASENDIS! Sulgureid ei tohi omavoliliselt lahti võtta!
  • Palun ruumi kasutajatel teha veaparandus dokumendi "Õpetaja ja töötaja tegutsemisjuhend häire olukorras" kontaktides: Sotsiaalpedagoog Anne-Lys Vagur 53306161