Viimati uuendatud Esmaspäev, 29 September 2014

Nädala info 29.09.2014

• Kiitus kooli võistkonnale Rapla mk koolinoorte jalgpalli EV 2. koha saavutamise eest. Võistkonda kuulusid: 7. kl Juss Parek; 8. kl Mikk Anderson, Kristjan Kruusimägi, Romet Raismaa, Kevin Teder, Mihkel Voronkov;  9. kl Tom Paljak, Kaspar Treinberg. Õpilased osalevad vabariiklikul võistlusel. Täname võistkonna esindajat Valdis Tammikut.
  • Kiitus õpilastele, kes osalesid 29. septembril Järlepa järve loodusretkel. Täname õp Meeri Ehandit ja lapsevanemat Helen Agasilda projekti eestvedamise eest!

• T, 7. oktoobril S. Kautsaar ja P. Malva "Üldhariduskoolide koolimeeskondade koolituse hariduslike erivajadustega laste toetamiseks koolis" tagasivaateseminaril Tartus.

• On alanud õpilaste tervise kontroll Juuru Tervisekeskuses.  Teisipäeval, 30. sept 5. kl klassijuhataja tunni ajal.
  • Õppealajuhataja tutvustab 8. kl õpilastele loovtööde juhendit teisipäeval, 30. sept  klassijuhataja tunni ajal.

• Ootame õpetajatelt 8. kl õpilaste loovtööde teemasid hiljemalt 1. oktoobriks õppealajuhataja meilile.
  • Juhtkond ootab ettepanekuid õpilastele kiituse avaldamiseks  aineõpetajatelt ja klassijuhatajatelt (võistlustel, konkurssidel, olümpiaadidel jm osalemised ja parimad tulemused) kirjalikult õppealajuhataja meilile.
  • 10. oktoobril toimub kodulooline konverents "Ajalugu on nii huvitav" kell 9.00 auditooriumis.

• Huvikooli tunniplaan on valmis.
  •  Alates 10.09.2014 on Juuru Eduard Vilde Kool (JEVK) Eesti  Muusikakoolide Liidu liige (EML; http://www.muusikakoolid.ee/).

• Kolmepoolne ümarlaud (Märjamaa VV, kool ja Juuru Lasteküla) esmaspäeval, 29.09 kell 14.00 Vilde toas.

• Huviringide tunniplaan avalikustatud kooli huvitegevuse kodulehel, fuajees, õpetajate toas. Ringid alustavad tööd 6. oktoobrist.
  • 29. september - Mihklipäeva sügisseadete näitus algkoolimaja saalis. Näitus kestab 3. oktoobrini. Osalejatele kingitus.
  • LÜKKUB 7. SEPTEMBRILE-  korvpalli esimene trenn 1.-5.- klassile. Trennid toimuvad teisipäeviti kell 13.40-14.35; reedeti 12.45 - 14.10 (3.-5. klassi õpilased liituvad pärast tunde). Juhendab Jüri Pritšin.
  • 30. septembril 6. tunni ajal - Õpilasleiutajate konkursi infotund 1.-4. klassile auditooriumis.
  • 1. oktoober - FOTOJAHT 7. tunni ajal. Osalema on oodatud vähemalt 5-liikmelised võistkonnad. (NB: võistkonna võib moodustada ka erinevate klasside õpilaste vahel). Võistkonnal peab kaasas olema fotoaparaat ning võimalus pildid hiljem huvijuhi arvutisse laadida. Korraldab õpilasesindus.
  • 3. oktoober - õpetajate päeva tähistamine. Korraldab 9. klass koostöös huvijuhiga.
    • Päevakava (tunnid 30 min)
    • 1. tund 8.55 - 9.25
    • 2. tund 9.35 - 10.05
    • 3. tund 10.15 - 10.45
    • I söögivahetund (1.-6. kl)
    • 4. tund 11.00 - 11.30
    • II söögivahetund (7.-9. kl)
    • Koolibussid väljuvad kell 11.45 (väljub 2 bussi korraga)
  • 6.-10. oktoober LEIVANÄDAL
    • söögilaual iga päev uus leivasort. Lemmikleiva hääletamine 10. oktoobril.
    • 1.-4. klassile leivateemaline tööleht (viivad läbi klassijuhatajad). Klassi 3 tublimale auhind.
    • Hamburgeri valmistamise konkurss 9. oktoobril kell 13.00 sööklas. Võistkonnas 4 õpilast (valmib 2 hamburgerit). Konkursi tingimused huvitegevuse lehel (alates 1. oktoobrist).
  • 7. oktoober - õpilased 3.-8. klassist lähevad vaatama NUKU teatri etendust "Canterville´i lossi vaim". Kiri klassijuhatajatele edastatud.13.-17. oktoober - STIILINÄDAL. Korraldab õpilasesindus.
    • väljasõit kooli juurest 11.30 (etendus kell 13.00)
    • koolilõuna teatrisse sõitvatele õpilastele 11.15
  • 15. oktoober - 1. ja 2. klassi õpilased Rapla Kultuurikeskuses vaatamas etendust "Pöial-Liisi".
  • 16. oktoober - koolipildistamine
  • 17. oktoober - 5.-9. klassi mälumängu I voor (võistkonnas 4 õpilast)
  • 17. oktoober - I veerandi kogunemine. Diplomite, tänukirjade jagamine.

• Alustame kütmist väikese katlaga.