Viimati uuendatud Kolmapäev, 15 Oktoober 2014

• Kiitus Eesti Koolispordiliidu rahvaliiga jalgpallivõistlustel 9. koha saavutamise eest, võistkonnas 7. kl  Juss Parek, Kenert Teder; 8. kl Mikk Anderson, Kristjan Kruusimägi, Romet Raismaa, Kevin Teder, Mihkel Voronkov; 9. kl Tom Paljak, Kaspar Treinberg. Täname võistkonna esindajat Toomas Malvat.
  • Kiitus fotojahil ja hamburgeri konkursil osalenud õpilastele. Aitäh aktiivsetele klassijuhatajatele!
  • Kiitus ajalookonverentsil esinenud õpilastele: 2. klass Matteus Aus, Janar Jaani, Ihan Jalukse; 4. klass Markus Aus, Kert Jalukse; 5. klass Greete Kazimirov; 6. klass Rain Meri; 7. klass Rando Aav, Dan Mustallikas, Juss Parek; 8. klass Vivian Haljasmets. Aitäh peakorraldajale Nele Ausile, juhendajale Aili Parekile, pereliikmetele ja külalistele.

• 16.-17. oktoober S.Kautsaar jätkukoolitusel.

• Hinnetelehed on saadetud õpilaste kodudesse. Lastevanemate poolt allkirjastatult korjata hinnetelehed kokku enne vaheaega.
  • Pöörata erilist tähelepanu õpilaste viisakale käitumisele (tere, head aega, palun, tänan).
  • Enne koolivaheaega viia spordiriiete kotid garderoobist koju.

• 9. kl õpilaste karjäärinõustamine (erialavaliku suundumuse test) on 16. oktoobril 1. tunni ajal  ruumis 306.
  • Pärast klassiruumidest lahkumist paluda õpilastel toolid laudadele tõsta. Eriline tähelepanu kabinettidele, kus on vähe ja harva tunde. Tunniplaani saab vaadata kodulehelt.
  • Pöörata erilist tähelepanu õpiabi vajavatele õpilastele, samuti andekamate õpilaste arendamisele. Stuudiumisse märkida ajad, millal õpilased saavad õpiabi ning märkida  kuupäevad, millal on võimalik hindeid parandada, et info oleks nähtav lastele ja nende vanematele.  Nõuda õpilastelt tähtaegselt (kahe nädala jooksul) hinnete parandamist
  • Juhtkond ootab ettepanekuid õpilastele kiituse avaldamiseks  aineõpetajatelt ja klassijuhatajatelt (võistlustel, konkurssidel, olümpiaadidel jm osalemised ja parimad tulemused) kirjalikult õppealajuhataja meilile.
  • Eksperthinnangute täitmise tähtaeg on 24.10. Palun tähtajast kinni pidada, sest aruannete saamine sõltub VHK infojuhist ja tema graafikust.

• On alanud eelkooli õpilaste nimekirja koostamine. Esimene kokkusaamine toimub 4. novembril.  Täiendav info kodulehel.

• Ringijuhid - palun koostage Stuudiumis ringipäevik(ud).
  • 13.-17. oktoober - STIILINÄDAL. Korraldab õpilasesindus.
    • Esmaspäev: vampiirid
    • Teisipäev: värvid
    • Kolmapäev: EMO
    • Neljapäev: pidulik/viisakas/aksessuaarid
    • Reede: hipster
  • 14. oktoober 7. tunni ajal fotojahi piltide vaatamine auditooriumis.
  • 15. oktoober - 1. ja 2. klassi õpilased Rapla Kultuurikeskuses vaatamas etendust "Pöial-Liisi". Väljasõit kell 10.30. 1. ja 2. klass söövad 2. söögivahetunnil.
  • 16. oktoober - koolipildistamine. Pildistamise tunniplaan õpetajate toas.
  • 17. oktoober - 2. tunni ajal 5.-9. klassi mälumängu I voor auditooriumis (võistkonnas 4 õpilast)
  • 17. oktoober - I veerandi kogunemine. Diplomite, tänukirjade jagamine.
    • Päevakava
    • 1. tund 8.55 - 9.40
    • 2. tund 9.50 - 10.35
    • 3. tund 10.45 - 11.30
    • 4. tund 11.45 - 12.30
    • Klassijuhatajatund 12.45 - 13.00
    • I veerandi kogunemine 13.00 - 13.30 võimlas
    • Bussid väljuvad kell 13.30

• Palun koolivaheajaks riietehoiust kõik isiklikud asjad koju viia!