Viimati uuendatud Esmaspäev, 27 Oktoober 2014

• Direktor S. Kautsaar puhkusel 27.- 31. okt.
  • Huvijuht koolitusel 30.-31. okt ja 3. nov.

• Pöörata erilist tähelepanu õpilaste viisakale käitumisele (tere, head aega, palun, tänan).
  • Teisipäeval, 28. oktoobril kell 14.30 toimub kohtumine lastekirjanik Ketlin Priilinnuga Juuru rahvamajas. Üritusel osalevad 5.- 9. kl õpilased ja õpetajad klassijuhataja tunni ajal.
  • 11. nov kell 14.35 toimub 7.- 9. kl õpilaste ja õpetajate kohtumine endise tippsportlase, riigikogulase Toomas Tõnistega auditooriumis. Teemaks "Ettevõtlikkus ja motivatsioon".

• Teisipäeval, 28. okt 1. KA mälumäng kell 13.00 Rapla ÜGs.
  • 5. nov osalevad viis õpilast ja õpetaja N. Aus kodu-uurimiskonverentsil Raplas.
  • 6. ja 13. nov osalevad 5.- 8. kl õpilased Mahtra Talurahvamuuseumi  nekrutiprogrammis. Täpne ajakava järgmises infos.

• On alanud eelkooli õpilaste nimekirja koostamine. Esimene kokkusaamine toimub 4. novembril.  Täiendav info kodulehel.

• 29. oktoober - kell 14.30 LEGO Sihtasutuste stipendiumi üleandmine Juuru Eduard Vilde Koolile. Osalevad kutsutud õpilased.
  • 3.-6. november projekt "Õpetajavahetuskuu". Täiendav info saadetud projektis osalevatele õpetajatele.
  • 17.-21. november - maailmahariduse nädal 5.-9. klassile. Info klassijuhatajatelt ja huvijuhilt.
  • Klaasimaali ring ei alusta enne II poolaastat.
  • Konkurss "Viks ja viisakas ...". Klassijuhatajad esitavad kandidaadid 1. detsembriks. Konkurss toimub kooliastmete kaupa.