Viimati uuendatud Esmaspäev, 17 November 2014

Nädala info 17.11.2014

• Kiitus Rando Aavale ja Jürgen Leele, kes osalesid Tallinnas Nordea Kontserdimajas noortekonverentsil "Lahe Koolipäev".
  • Kiitus Rapla mk lauatennisevõistlustel osalenud õpilastele:  3. kl Robert Tulk; 5. kl Roomet Tulk; 6. kl Andre Piiriste DP 3. koht, Jürgen Lee; 7. kl Annemai Lemsalu CT 3. koht, Juss Parek, Kristofer Kraani,  Kaisa Kornak; 8. kl Vivian Haljasmets CT 1. koht, Kevin Teder, Romet Raismaa. Täname võistkonna esindajat Toomas Malvat.
  • Kiitus üle-eestilises ettevõtlusnädala e-viktoriinis osalenud õpilastele: 8.kl Vivian Haljasmets, Greete Ammermann; 9. kl Sten Lätt (21 punkti 30st - parim tulemus meie kooli õpilastest, 917st 381. koht), Villem Ausmees, Getter Hämarsalu, Germo Laos, Liisa-Lotta Lokk, Tom Paljak, Bert Mustallikas, Carmel Karlson, Kaspar Treinberg, Markus Martin. Täname juhendajat õpetaja Helle Kiviselga.
  • Kiitus 5. oktoobril rattamatkal ümber Juuru valla osalenud õpilastele: 5. kl Karl Agasild; 6. kl Andre Piiriste; 7. kl Rando Aav, Juss Parek.

• Huvijuhile teavitada jõuluklassiõhtu toimumise kuupäev.

• Trimestrihinded välja panna hiljemalt 1. detsembril.

• Täname eelkoolis osalevaid lapsi ja nende vanemaid. Järgmine kokkusaamine toimub 2. detsembril. Tunniplaan avalikustatud kooli kodulehel ja saadetakse lastevanemate listi.

•  Õppetundides kasutada rohkem individuaalse töö meetodeid, eriti HEV õpilaste õpetamisel.

• 17.-21. november - maailmahariduse nädal 5.-9. klassile. Info klassijuhatajatelt ja huvijuhilt.
    • 17. november - riikide plakatite esitlus 2. vahetunnil fuajees
    • 18. november - 4. tunni ajal maailmahariduse viktoriin arvutiklassis
    • 19. november - 1. tunni ajal algklassidele Jänku-Jussi multifilm õiglase šokolaadi teemal; 5.-9. klassile dokumentaalfilm "Kibe šokolaad"
    • 24. november - 2.-3. tunni ajal kodunduse klassis toidukultuuri tutvustamine. Iga klass tutvustab oma riigi toitu. Hindamine kell 12.15.
    • 24. november - kell 13.00 kohtuvad 5.-9. klassi õpilased Tšiili aukonsuliga Henton Figueroa´iga.
    • 25. november - 4. tund (klassijuhataja tund) Vaba Lava. Iga klass tutvustab oma riiki läbi tantsu, muusika, etenduse vms eneseväljenduse kaudu
    • 26. november - Kodanikupäeva raames maailmahariduse nädala võitja väljakuulutamine. Klasside tänamine osalemise eest!
  • 25. november kell 12.00 auditooriumis - Mahtra Talurahvamuuseumi haridusprogramm "Kadrid on tulekul" 1.-4. klassile. Info klassijuhatajalt.
  • Konkurss "Edukakas, tegijaks, viisakaks Vilde jälgedes". Klassijuhatajad esitavad kandidaadid 1. detsembriks. Konkurss toimub kooliastmete kaupa.
  • 3. detsember - algklasside õpilased Tallinnas ("Koerhaldjas Mia" muusikal Nordea Kontserdimajas).
  • 17. detsember - 1.-4. klassi jõulupidu rahvamajas. 5.-9. klassil jõuluklassiõhtu.
  • 18. detsember kell 18.00 - jõulukontsert Juuru kirikus. Oodatud on väga ka lapsevanemad.
  • Jõulud Juuru Eduard Vilde Koolis - loe tegevuste kohta siit: http://www.juuru.edu.ee/jareltulija/index.php/kuulutused/357-joulud-2014
  • Klaasimaali ring ei alusta enne II poolaastat.

• Lastevanemate üldkoosolek toimub teisipäeval, 18. nov kell 18.00 auditooriumis. Jätkuvad klasside koosolekud (täpsustav info klassijuhatajatelt).
  • Huvijuht 20. novembril teaduskomm​unikatsioo​ni konverentsil "Teadus? Läheb tarvis. Päriselt!"​
  • 21. novembril KODUÕPPEPÄEV. Koolis voolukatkestus!
  • Õppenõukogu toimub 2. detsembril.