Viimati uuendatud Esmaspäev, 05 Jaanuar 2015

Nädala info 5. jaanuar 2015

• Kiitus algklasside jõulupeol esinenud õpilastele. Aitäh õpetajatele Meeri Ehandi, Ülle Elmik, Ester Ilves, Elve Ruus.
  • Kiitus Juuru Eduard Vilde Kooli jõulukontserdil esinenud õpilastele. Aitäh õpetajatele Aleksandra Ilves, Damaris Ilves, Ester Ilves, Liidia Ilves, Elve Ruus. Kiitus kõigile abilistele, kes aitasid kontserti ette valmistada.

• Õppelajuhataja jagab 9. kl õpilastele infot lõpueksamite kohta 13. jaan klassijuhataja tunni ajal.
  • Hinnetelehed kodudesse saadetakse 20. jaanuaril.

• Neljapäeval, 8. jaanuaril toimuvad 9. kl õpil karjäärinõustamise individuaalsed vestlused alates viiendast tunnist ruumis 311, õpilane a´15 min. Õpilased lubada tundidest vestlustele nimekirja alusel.
  • Uus tunniplaan on stuudiumis, kodulehel ja fuajees. Jälgida ka asenduste tunniplaani.

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 13. jaanuaril 2015. a. Tunniplaan avalikustatakse kooli kodulehel ja saadetakse lastevanemate listi.

• 8. jaanuar - 4. tunni ajal mälumängu II voor auditooriumis. Osaleb 4.-9. klasside 4-liikmelised võistkonnad.
  • 17. jaanuar - Juuru Eduard Vilde Kooli FLL meeskond VUNTS osaleb Põhja-Eesti poolfinaalis Energia Avastuskeskuses. Õpilastel on lubatud soovi korral puududa koolist 19. jaanuaril.