Viimati uuendatud Esmaspäev, 19 Jaanuar 2015

Nädala info 19.01.2015

• Kiitus tubli osalemise eest First Lego Leage Põhja-Eesti poolfinaalis 17. jaanuaril Energia Avastuskeskuses: 4. kl Markus Aus, Kert Jalukse, Aleksander Sass Voznjuk; 5. kl Jürgen Treinberg, Roomet Tulk; 6. kl Rain Meri. Täname huvijuht Mari Palu õpilaste väga hea ettevalmistamise eest.

• Hinnetelehed kodudesse saadetakse 20. jaanuaril.

• Uus tunniplaan on stuudiumis, kodulehel ja fuajees.
  • Sel nädalal on mitmed õpetajad koolitustel. Vaadata tunniplaani muudatusi igal hommikul.
  • Konsultatsioonide, järelvastamiste aegade muudatustest (kui muutub) seoses uue tunniplaaniga teada anda õppealajuhatajatele ja õpilastele hiljemalt 21. jaanuaril.
  • Jaanuaris jälgitakse stuudiumi täitmist.
  • Reedel, 23. jaanuaril on 4.-5. kl õpilased jalgpallivõistlustel. Nimekiri saadetakse personali listi.
  • 9. kl õpilased valivad lõpueksamid hiljemalt 30. jaanuariks.
  • 8. kl loovtööd esitada hindamiskomisjonile hiljemalt 24. aprillil, tööde kaitsmine 14. mail.

• Huvikooli tunniplaan on muutunud.

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 3. veebruaril 2015. a. Tunniplaan avalikustatakse kooli kodulehel ja saadetakse lastevanemate listi.

• Eksperthinnangute klassikoosolekud toimuvad alates 19. jaanuarist.

• Kutse Billy Ellioti muusikalile, 2. aprill kell 14.30 Nordea Kontserdimajas. Osalustasu 22 eurot (pilet + transport Juuru-Tallinn-Juuru) tasuda huvijuhile 23. jaanuariks!
  • 20. jaanuar kell 14.30 Õpilasesinduse erakorraline koosolek auditooriumis. Kohustuslik osaleda kõigil liikmetel!
  • 22. jaanuar kell 14.30 on kõik kitarri õppimise huvilised oodatud kohtuma õpetaja Rodrigo Preciadoga. Lisainfo huvijuhilt!
  • 6. veebruar kell 10.45 - Tallinna Lepatriinu lasteteatri etendus "Veskimäe Villu" rahvamajas. Osalevad algklasside õpilased. Pileti hind 2.20 eurot tasuda klassijuhatajale.
  • Veebruarikuu jooksul toimuvad klassides Eduard Vilde ja tema loomingut tutvustavad tegevused.

• Vana maja saal ja koridorid on saanud uued valgustid.
  • Ruumides 306 ja 406 toimub remont.
  • Palun jätkuvalt täita ruumi temperatuuri vormi!

• Põhikooli lõpuaktus toimub reedel, 12. juunil kell 16.00.