Viimati uuendatud Esmaspäev, 26 Jaanuar 2015

Nädala info 26.01.2015

• Kiitus jalgpallimeeskonnale Rapla maakonna saalijalgpalli EV-l 2. koha saavutamise eest. Võistkonda kuulusid 2. kl Janre Jõgi; 4. kl Ragnar Ahlberg, Markus Aus, Kert Jalukse, Aleksander Sass Voznjuk; 5. kl Jani Kivi, Karl Erik Pärnoja, Jürgen Treinberg. Täname võistkonna esindajat Toomas Malvat.
  • Kiitus keemiaolümpiaadil osalenud õpilastele: 8. kl Mariliis Reimann 10. koht, Mari-Liis Truusööt, Kristo Tammsoo. Täname õpilaste juhendajat õpetaja Meeri Ehandit.

• Jaanuaris, veebruaris jälgitakse stuudiumi täitmist.
  • 9. kl õpilased valivad lõpueksamid hiljemalt 30. jaanuariks.
  • 8. kl loovtööd esitada hindamiskomisjonile hiljemalt 24. aprillil, tööde kaitsmine 14. mail.
  • 7. kl eesti keele ja 8. kl matemaatika üleminekueksamid toimuvad 20. mail, 19. mail on õpilastel konsultasioonid.
  • Üleminekueksamite materjalid esitada õppealajuhatajale hiljemalt 30. aprilliks.

• Huvikooli tunniplaan on muutunud.

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 3. veebruaril 2015. a. Tunniplaan kooli kodulehel ja saadetakse lastevanemate listi.

• Eksperthinnangute klassikoosolekud toimuvad alates 19. jaanuarist.

• Kutse Billy Ellioti muusikalile, 2. aprill kell 14.30 Nordea Kontserdimajas. Osalustasu 22 eurot (pilet + transport Juuru-Tallinn-Juuru) tasuda õppealajuhatajale 28. jaanuariks!
  • 4. veebruar kell 10.45 - Tallinna Lepatriinu lasteteatri etendus "Veskimäe Villu" rahvamajas. Osalevad algklasside õpilased. Pileti hind 2.20 eurot tasuda klassijuhatajale.
  • 5. veebruaril kell 14.30 on kõik kitarri õppimise huvilised oodatud kohtuma õpetaja Rodrigo Preciadoga. Lisainfo huvijuhilt!
  • 13. veebruar - sõbrapäeva tähistamine. Korraldavad 3. ja 8. klass.
  • 17. veebruar - vastlapäeva tähistamine.
  • 19. veebruar - RMK õppeprogramm "Metsarahva talvised toimetused" Nõva looduskeskuses. Osalevad 20 õpilast 1.-4. klassist. Lisainfo klassijuhatajalt.
  • 20. veebruar - muusika-aasta teemaline MOESHOW. Korraldab 9. klass.
  • Veebruarikuu jooksul toimuvad klassides Eduard Vildet ja tema loomingut tutvustavad tegevused.

• Vana maja saal ja koridorid on saanud uued valgustid.
  • Ruumides 306 ja 406 toimub remont.
  • Palun jätkuvalt täita ruumi temperatuuri vormi!

• Põhikooli lõpuaktus toimub reedel, 12. juunil kell 16.00.