Viimati uuendatud Esmaspäev, 02 Veebruar 2015

Nädala info 02.02.2015

• Lõbusat vastlakuu algust!

• 16.-21. veebruar - programm "Tagasi kooli". Palume klassijuhatajatel suhelda klassi lapsevanematega. Kutsuda klassi esinema vähemalt üks lapsevanem. Kohtumised viia läbi klassijuhataja tunni raames. Aktiivsed lapsevanemad on väga teretulnud!

• Jaanuaris, veebruaris jälgitakse stuudiumi täitmist.
  • Sellest nädalast alates toimuvad taas arvutitunnid.
  •  Politseitunnid neljapäeval, 5. veebruaril: 6. tund 6. kl ja 7. tund 8. kl auditooriumis.
  • Psüühiliste protsesside ja isiksuse omaduste mõõtmise uurimused toimuvad kolmapäeval, 4. veebruaril arvutiklassis: 1., 2. tund 4. kl; 3., 4. tund 6. kl 5., 6. tund 7. kl. Uurimusi viib läbi Rajaleidja esindaja.

• KEAT politsei koolitus toimub reedel, 6. märtsil 1., 2. tund auditooriumis.
  • 9. kl õpilased osalevad Minu Riik projektis ja külastavad Vilde muuseumi esmaspäeval, 9. märtsil.
  • 7. kl eesti keele ja 8. kl matemaatika üleminekueksamid toimuvad 20. mail, 19. mail on õpilastel konsultatsioonid.
  • Üleminekueksamite materjalid esitada õppealajuhatajale hiljemalt 30. aprilliks.
  • PISA test toimub ajavahemikus 13. apr - 8. mai (üks päev).

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 3. märtsil 2015. a. Tunniplaan kooli kodulehel ja saadetakse lastevanemate listi.

• Eksperthinnangute klassikoosolekud toimuvad alates 19. jaanuarist.

• 4. veebruar kell 10.45 - Tallinna Lepatriinu Lasteteatri etendus "Veskimäe Villu" rahvamajas. Osalevad algklasside õpilased. Pileti hind 2.20 eurot tasuda klassijuhatajale.
  • 4. veebruar - kell 13.30 - 14.30 draamaring (mängud) auditooriumis. Viib läbi Leela Ehasalu huvijuhi praktika raames. Oodatud on kõik huvilised.
  • 4. veebruar - 6. tunni ajal WeDo robootikaring edasijõudnutele (2.-4. klass). Kohti jätkub 12-le!
  • 5. veebruaril kell 14.30 on kõik kitarri õppimise huvilised oodatud kohtuma õpetaja Rodrigo Preciadoga. Lisainfo huvijuhilt!
  • 13. veebruar - sõbrapäeva tähistamine. Korraldavad 3. ja 8. klass. Ettevõtlik vahvli/muffini laat. Lisainfo tuleb Stuudiumisse.
  • 17. veebruar - vastlapäeva tähistamine. Algklassid Pirgus tuubitamas - väljasõit kell 12.30. 5.-9. klassil kelguralli. Lisainfo tuleb Stuudiumisse.
  • 19. veebruar - RMK õppeprogramm "Metsarahva talvised toimetused" Nõva looduskeskuses. Osalevad 20 õpilast 1.-4. klassist. Lisainfo klassijuhatajalt.
  • 20. veebruar - algusega 13.15 muusika-aasta teemaline MOESHOW. Korraldab 9. klass. Toimuvad 40-minutilised tunnid.25. veebruar - Eesti Vabariigi 97. aastapäeva aktus 5. tunni ajal rahvamajas.
    • 1. tund 8.55 - 9.35
    • 2. tund 9.45 - 10.25
    • 3. tund 10.35 - 11.15
    • 4. tund 11.30 - 12.10
    • 5. tund 12.25 - 13.05
  • 1. märts - orienteerumine koolimajas. Korraldab Pirgu Terviserada suusavõistluse raames.
  • Veebruarikuu jooksul toimuvad klassides Eduard Vildet ja tema loomingut tutvustavad tegevused. Õpetaja, täida palun tagasiside leht: http://lingid.ee/Eduard-Vilde-150

• Vana maja saal ja koridorid on saanud uued valgustid.
  • Ruumis 406 toimub remont.
  • Palun jätkuvalt täita ruumi temperatuuri vormi!

• 23. veebruar - KODUÕPPEPÄEVÕpilastele antakse e-päeviku kaudu õppimine. Õpetajad peavad olema õpilasele e-päeviku kaudu kättesaadavad (suhtluse kaudu).
  • 2.veebruar - 2. aprill viibib koolimajas huvijuhi praktikal Leela Ehasalu. Juhendab Mari Palu
  • Põhikooli lõpuaktus toimub reedel, 12. juunil kell 16.00.
  • 13. märtsil Juuru kooli kokkutulek. Lisainfo kooli kodulehel.