Viimati uuendatud Teisipäev, 10 Veebruar 2015

Nädala info 09.02.2015

• Õnnitleme Juuru valla preemiate saajaid: Ülle Rahuoja - haridustöö preemia, Nele Aus - sotsiaaltöö preemia.

• 16.-20. veebruar - programm "Tagasi kooli". Palume klassijuhatajatel suhelda klassi lapsevanematega. Kutsuda klassi esinema vähemalt üks lapsevanem. Kohtumised viia läbi klassijuhataja tunni raames. Kohtumised võivad toimuda ka pärast 20. veebruarit.

• Trimestrihinded välja panna hiljemalt 1. märtsiks.
  • Jaanuaris, veebruaris jälgitakse stuudiumi täitmist.
  • Teisipäeval, 10. veebr õpilased 1. KA mälumängus.
  • Neljapäeval,  12. veebr õpilased suusavõistluste Raplas. Nimekiri saadetakse personali listi.
  • PISA test 15-a noortele toimub ajavahemikus 13. apr - 8. mai (üks päev).

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 3. märtsil 2015. a. Tunniplaan kooli kodulehel ja saadetakse lastevanemate listi.

• 10.-13. veebruar - Sõbranädala tegevused. Korraldab 3. ja 8. klass.
    • 10. veebruar - klassijuhatajatunnis klassi sõbralike + sõbraliku õpetaja valimine. Viivad läbi klassivanemad. Tulemused koguvad kokku 8. klassist Hannula ja Vivian
    • 12. veebruar
      • 6. tunni ajal 1.-4. klassi sõbrapäeva võistlused staadionil. Osalevad kõik algklassidel õpilased, kes ei viibi mujal ringis. Selga ilmastikukindel riietus!
      • kell 15.00 5.-9. klassi sõbrapäeva ralli staadionil. Võistkonnas 3 tüdrukut + 3 poissi. Selga ilmastikukindel riietus!
    • 13. veebruar - piilu ka siia: http://padlet.com/Pohlamari/sobrapaev15
      • hommikul kooli uksel üllatus
      • alates 2. vahetunnist kooli fuajees ettevõtlik vahvli/muffini laat. Lisainfo saadetud Stuudiumisse.
      • väikses ja suures majas liigub ringi sõbrapäeva postkast. Kaardid/kingitused jagatakse laiali 4. ja 5. vahetunnil
      • sõbralike väljakuulutamine 1. söögivahetunni ajal kooli fuajees (1.-6. klass liitub pärast söömist)
      • kell 12.30 väikse maja saalis sõbrapäeva loterii. Loteriil osalemiseks tuleb kirjutada oma sõbra kohta midagi head! Viib läbi õp Heli Luhaorg
  • 17. veebruar - vastlapäeva tähistamine
    • algklassid Pirgus tuubitamas - väljasõit kell 12.30. Selga ilmastikukindel riietus!
    • 7. tunni ajal 5.-9. klassi kelguralli. Klassi võistkonnas 8 õpilast. 5.-6. klass kaks ringi; 7.-9. klass kolm ringi ümber koolimaja. Eraldi auhind lamba/kitse kostüümis õpilastele/õpetajatele! Lisainfo saadetud Stuudiumisse. Selga ilmastikukindel riietus!
  • 19. veebruar - RMK õppeprogramm "Metsarahva talvised toimetused" Nõva looduskeskuses. Osalevad 20 õpilast 1.-4. klassist. Lisainfo klassijuhatajalt. Kaasa sõidavad õp Ülle Elmik ja Mari Palu.
  • 20. veebruar - algusega 13.15 muusika-aasta teemaline MOESHOW. Korraldab 9. klass. Toimuvad 40-minutilised tunnid.
    • 1. tund 8.55 - 9.35
    • 2. tund 9.45 - 10.25
    • 3. tund 10.35 - 11.15
    • 4. tund 11.30 - 12.10
    • 5. tund 12.25 - 13.05
  • 25. veebruar - Eesti Vabariigi 97. aastapäeva aktus 5. tunni ajal rahvamajas. Selga pidulik riietus!
    • autasustatakse 3.-9. klassi uurimustöö "Vana asi aastast 1918" tublimaid
  • 1. märts - orienteerumine koolimajas. Korraldab Pirgu Terviserada suusavõistluse raames.
  • Veebruarikuu jooksul toimuvad klassides Eduard Vildet ja tema loomingut tutvustavad tegevused. Õpetaja täida palun tagasiside leht: http://lingid.ee/Eduard-Vilde-150
  • 2.-6. märts - EDUARD VILDE sünnipäeva nädal
    • 2. märts 6.-8. klass E. Vilde muuseumitund Mahtra muuseumis. Samal nädalal toimuvad ka Vilde ainelised animatsiooni töötoad. Ajakava uuel nädalal.
    • 4. märts - 3. tunni ajal Eduard Vilde 150. sünniaastapäeva kontsert-aktus rahvamajas. Selga pidulik riietus!
    • 5. märts - kell 13.00 Juuru rahvamajas Eesti Kontserdi koolikontsert "Meie teekond muusikutena", esinevad Eeva ja Villu Talsi. Toetab Eesti Kultuurkapital.
    • 5. märts - 1.-4. klassi haridusprogramm "Piimapäev" Eeru kõrtsi rehetoas. Lisainfo saadetud Stuudiumisse. Ajakava pärast 20. veebruarit.

• Vana maja saal ja koridorid on saanud uued valgustid.
  • Ruumis 406 toimub remont.
  • Palun jätkuvalt täita ruumi temperatuuri vormi!

• 23. veebruaril - KODUÕPPEPÄEV. Õpilastele antakse e-päeviku kaudu õppimine. Õpetajad peavad olema õpilasele e-päeviku kaudu kättesaadavad (suhtluse kaudu).
  • 2.veebruar - 2. aprill viibib koolimajas huvijuhi praktikal Leela Ehasalu. Juhendab Mari Palu
  • Põhikooli lõpuaktus toimub reedel, 12. juunil kell 16.00.
  • 13. märtsil Juuru kooli kokkutulek. Lisainfo kooli kodulehel.