Viimati uuendatud Esmaspäev, 16 Veebruar 2015

Nädala info 16.02.2015

• Kiitus matemaatikaolümpiaadil osalenud õpilastele: 7. kl Rando Aav 9.-10. koht, Kristofer Kraani; 8. kl Mari-Liis Truusööt 3. koht, Mariliis Reimann 6.-7. koht, Kristo Tammsoo 8.-9. koht. Täname õpetaja Ülle Rahuoja õpilaste hea ettevalmistamise eest olümpiaadiks.
  • Kiitus 1. kooliastme mälumängus osalenud õpilastele: 1. kl Regiina Evardson, 2. kl Liis Juganson, 3. kl Robert Tulk. Täname õpilaste juhendajaid Aili Parekut, Ülle Elmikut ja Heli Luhaorgu.
  • Kiitus sõbrapäeva võistlustel ja laadal osalenud õpilastele. Aitäh õp Anne Järvikule võistluste korraldamise eest! Aitäh klassijuhatajatele, aineõpetajatele ja lapsevanematele toetuse eest!
  • Kiitus 8. klassile sõbrapäeva tegevuste organiseerimise ja läbiviimise eest!
  • Õnnitleme Juuru valla preemiate nominente: Toomas Malva - sporditöö preemia (rahvastepalli järjepidevuse hoidja), Vivi Ruut, Meeri Ehandi - haridustöö preemia. See on kolleegide tunnustus teile!

• 16.-20. veebruar - programm "Tagasi kooli". Palume klassijuhatajatel suhelda klassi lapsevanematega. Kutsuda klassi esinema vähemalt üks lapsevanem. Kohtumised viia läbi klassijuhataja tunni raames. Kohtumised võivad toimuda ka pärast 20. veebruarit.

• Trimestrihinded välja panna hiljemalt 1. märtsiks.
  • Kunstiõpetuse ja tütarlaste käsitöö tunnid toimuvad alates 13. veebruarist ruumis 313.
  • Koduõppepäeva (23. veebr) õppimine kanda stuudiumi päevikutesse hiljemalt 19. veebruaril.  Tunnid kanda sisse hiljemalt 23. veebr ja õpilaste õpitulemused 27. veebruariks.
  • Jaanuaris, veebruaris jälgitakse stuudiumi täitmist.
  • 9. märtsil osalevad 9. kl õpilased Minu Riik projektis ja külastavad Vilde muuseumi Tallinnas.
  • Täiendav vabariiklik info 3. ja 6. kl tasemetööde kohta on õpetajate toas stendil.

• Huvikooli tunnid toimuvad alates 16. veebr vana koolimaja 1. korrusel.

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 3. märtsil 2015. a. Tunniplaan kooli kodulehel ja saadetakse lastevanemate listi.

• 17. veebruar - vastlapäeva tähistamine
    • algklassid Pirgus tuubitamas - väljasõit kell 12.30. Selga ilmastikukindel riietus!
    • 7. tunni ajal 5.-9. klassi kelguralli. Klassi võistkonnas 8 õpilast. 5.-6. klass kaks ringi; 7.-9. klass kolm ringi ümber koolimaja. Eraldi auhind lamba/kitse kostüümis õpilastele/õpetajatele! Lisainfo saadetud Stuudiumisse. Selga ilmastikukindel riietus!
  • 19. veebruar - RMK õppeprogramm "Metsarahva talvised toimetused" Nõva looduskeskuses. Osalevad 20 õpilast 1.-4. klassist. Lisainfo klassijuhatajalt. Kaasa sõidavad õp Ülle Elmik ja Mari Palu.
  • 25. veebruar - Eesti Vabariigi 97. aastapäeva aktus 5. tunni ajal rahvamajas. Selga pidulik riietus!1. märts - orienteerumine koolimajas. Korraldab Pirgu Terviserada suusavõistluse raames.
    • autasustatakse 3.-9. klassi uurimustöö "Vana asi aastast 1918" tublimaid
  • Veebruarikuu jooksul toimuvad klassides Eduard Vildet ja tema loomingut tutvustavad tegevused. Õpetaja täida palun tagasiside leht: http://lingid.ee/Eduard-Vilde-150
  • 2.-6. märts - EDUARD VILDE sünnipäeva nädal
    • 2. märts 6.-8. klass E. Vilde muuseumitund Mahtra muuseumis.
      • 3. tund 8. klass (kaasa Mari Palu). Animatsiooni töötuba 4. märtsil 6.-7. tund.
      • 5. tund 6. klass (kaasa Lily Kononova). Animatsiooni töötuba 3. märtsil 5.+7. tund
      • 6. tund 7. klass (kaasa Marju Vahtrik). Animatsiooni töötuba 6. märtsil 6.-7. tund
    • 4. märts - 3. tunni ajal Eduard Vilde 150. sünniaastapäeva kontsert-aktus rahvamajas. Selga pidulik riietus!
    • 5. märts - kell 13.00 Juuru rahvamajas Eesti Kontserdi koolikontsert "Meie teekond muusikutena", esinevad Eeva ja Villu Talsi. Toetab Eesti Kultuurkapital.
    • 5. märts - 1.-4. klassi haridusprogramm "Piimapäev" Eeru kõrtsi rehetoas. Lisainfo saadetud Stuudiumisse. Ajakava pärast 20. veebruarit.
  • Moeshow EDASI LÜKATUD! Korraldab 9. klass.

• Palun jätkuvalt täita ruumi temperatuuri vormi!

• 19. ja 20. veebruar Mari Palu robootika koolitusel.
  • 23. veebruaril - KODUÕPPEPÄEV. Õpilastele antakse e-päeviku kaudu õppimine. Õpetajad peavad olema õpilasele e-päeviku kaudu kättesaadavad (suhtluse kaudu).
  • Õppenõukogu on teisipäeval, 3. märtsil kell 15.30. Kooliringi buss väljub kell 15.15.
  • 2.veebruar - 2. aprill viibib koolimajas huvijuhi praktikal Leela Ehasalu. Juhendab Mari Palu
  • 13. märtsil Juuru kooli kokkutulek. Lisainfo kooli kodulehel.