Viimati uuendatud Esmaspäev, 23 Veebruar 2015

Nädala info 23.02.2015

• Kiitus Rapla mk koolinoorte suusatamise MV-l osalenud õpilastele: 4. kl Andreas Liimann, Ragnar Ahlberg, Kert Jalukse, Markus Aus; 5. kl Hannagreete Sepp DT 1. koht, Jürgen Treinberg DP 2. koht, Roomet Tulk DP 3. koht, Karl Agasild; 6. kl Hannaliise Sepp, Kristin Maria Paiken, Siret Saar; 7. kl Kaisa Kornak, Kristel Kuljus, Rando Aav, Andre Piiriste; 8. kl Pärli Reinvart, Vivian Haljasmets, Mikk Anderson, Karl-Eerik Pink. Täname võistkonna esindajat Toomas Malvat.
  • Kiitus vastlapäeva kelgurallil osalenud õpilastele! Aitäh õp Anne Järvikule võistluse korraldamise eest! Täname klassijuhatajaid toetuse eest!

• 10. märts klassijuhatajatundide ajal kooli kokkutuleku korraldamise info õpilastele! Klassides käib huvijuht.

• Trimestrihinded välja panna hiljemalt 1. märtsiks.
  • Kunstiõpetuse ja tütarlaste käsitöö tunnid toimuvad alates 13. veebruarist ruumis 313.
  • Koduõppepäeva (23. veebr) tunnid kanda e-päevikutesse  23. veebr ja õpilaste õpitulemused 27. veebruariks.
  • Neljapäeval, 26. veebr on 1.- 3. kl õpilased rahvastepallivõistlustel Raplas. Väljasõit kell 9.00.
  • 9. märtsil osalevad 9. kl õpilased Minu Riik projektis ja külastavad Vilde muuseumi Tallinnas.

• Huvikooli tunnid toimuvad alates 16. veebr vana koolimaja 1. korrusel.

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 3. märtsil 2015. a. Tunniplaan kooli kodulehel ja saadetakse lastevanemate listi.

• 25. veebruar - Eesti Vabariigi 97. aastapäeva aktus 5. tunni ajal rahvamajas. Selga pidulik riietus!
  • 1. märts - orienteerumine koolimajas. Korraldab Pirgu Terviserada suusavõistluse raames.
  • Veebruarikuu jooksul toimuvad klassides Eduard Vildet ja tema loomingut tutvustavad tegevused. Õpetaja täida palun tagasiside leht: http://lingid.ee/Eduard-Vilde-150
  • 2.-6. märts - EDUARD VILDE sünnipäeva nädal. Piilu ka siia: http://padlet.com/Pohlamari/vildakas2015
    • 2. märts 6.-8. klass E. Vilde muuseumitund Mahtra muuseumis.
      • 3. tund 8. klass (kaasa Mari Palu). Animatsiooni töötuba 4. märtsil 6.-7. tund.
      • 5. tund 6. klass (kaasa Lily Kononova). Animatsiooni töötuba 3. märtsil 5.+7. tund
      • 6. tund 7. klass (kaasa Marju Vahtrik). Animatsiooni töötuba 6. märtsil 6.-7. tund
    • 3. märts - klassijuhatajatunnis "Vilde 2015" valimine. Mõõdupuu - kõige moekam poiss ja tüdruk Juuru koolis!
    • 4. märts - 3. tunni ajal Eduard Vilde 150. sünniaastapäeva kontsert-aktus rahvamajas. Selga pidulik riietus!
    • 5. märts - kell 13.00 Juuru rahvamajas Eesti Kontserdi koolikontsert "Meie teekond muusikutena", esinevad Eeva ja Villu Talsi. Toetab Eesti Kultuurkapital.
    • 5. märts - 1.-4. klassi haridusprogramm "Piimapäev" Eeru kõrtsi rehetoas. Lisainfo saadetud Stuudiumisse. Ajakava pärast 20. veebruarit.
  • 10. märts - algklassi õpilaste emakeelepäeva luulevõistlus. Korraldavad Greete Ammermann ja Hannula Lobjak 8. klassi loovtöö raames.

• Palun jätkuvalt täita ruumi temperatuuri vormi!

• 23. veebruaril - KODUÕPPEPÄEV. Õpilastele antakse e-päeviku kaudu õppimine. Õpetajad peavad olema õpilasele e-päeviku kaudu kättesaadavad (suhtluse kaudu).
  • 26. veebruaril õppekava töögrupp väljasõiduseminaril.
  • Õppenõukogu on teisipäeval, 3. märtsil kell 15.30 auditooriumis. Kooliringi buss väljub kell 15.15.
  • 2.veebruar - 2. aprill viibib koolimajas huvijuhi praktikal Leela Ehasalu. Juhendab Mari Palu
  • 13. märtsil Juuru kooli kokkutulek. Lisainfo kooli kodulehelt ja huvijuhilt.