Viimati uuendatud Esmaspäev, 02 Märts 2015

Nädala info 02.03.2015

• Kiitus Rapla mk 1.- 3. kl poiste rahvastepalli esivõistlustel gümnaasiumite grupis 3. koha saavutanud võistkonnale. Võistkonda kuulusid 2. kl Janre Jõgi, Janar Jaani, Priit-Aleksander Paju, Kennet Vaarma; 3. kl Robert Tulk, Mattias Lobjak, Kermo Kerner. Täname võistkonna esindajat Toomas Malvat.
  • Kiitus Eesti Vabariigi 97. sünnipäeva aktusel esinenud õpilastele ja õpetajatele. Tänusõnad külalistele: Kalle Kõiv ja Maire Põder.

• Tunnistused õpilastele jagada klassijuhataja tundides.
  • 10. märts klassijuhatajatundide ajal kooli kokkutuleku korraldamise info õpilastele! Klassides käib huvijuht.

• KEAT koolitus 6. kl õpilastele reedel, 6. märtsil 1., 2. tund auditooriumis.
  • 9. märtsil osalevad 9. kl õpilased Minu Riik projektis ja külastavad Vilde muuseumi Tallinnas. Väljasõit kell 9.00.
  • 11. märtsil toimuvad Rajaleidja uurimused arvutiklassis: 3., 4. tund 3. kl; 5., 6. kl 8. kl. 23. märtsil 3., 4. tund 5. kl, 5., 6. tund 9. kl. Esmaspäevase arvutitunni vahetame.
  • 13. märtsil toimub neli ainetundi. Kell 12.45 - 13.50 kokkutuleku ettevalmistustööd.  Bussid kell 14.00. Kuimetsa õpilased liinibussiga.

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 7. aprillil 2015. a. Tunniplaan pannakse kooli kodulehele ja saadetakse lastevanemate listi.

• 2.-6. märts - EDUARD VILDE sünnipäeva nädal. Piilu ka siia: http://padlet.com/Pohlamari/vildakas2015
    • 2. märts 6.-8. klass E. Vilde muuseumitund Mahtra muuseumis.
    • 3. märts - klassijuhatajatunnis "Vilde 2015" valimine. Mõõdupuu - kõige moekam poiss ja tüdruk Juuru koolis!
    • 4. märts - 3. tunni ajal Eduard Vilde 150. sünniaastapäeva kontsert-aktus rahvamajas. Selga pidulik riietus!
    • 5. märts - kell 13.00 Juuru rahvamajas Eesti Kontserdi koolikontsert "Meie teekond muusikutena", esinevad Eeva ja Villu Talsi. Toetab Eesti Kultuurkapital.
    • 5. märts - 1.-4. klassi haridusprogramm "Piimapäev" Eeru kõrtsi rehetoas.
      • 9.30 1. grupp Atla Mõisakoolis (bussiga), 2. grupp Eeru kõrtsis (jalgsi)
      • 10.45 vahetus: 1. grupp Eeru kõrtsis, 2. grupp Atla Mõisakoolis
    • 6. märts kell 10.00 3. grupp Eeru kõrtsis "Piimaprogramm"  (jalgsi)
  • 10. märts 6. tund - algklassi õpilaste emakeelepäeva luulevõistlus. Korraldavad Greete Ammermann ja Hannula Lobjak 8. klassi loovtöö raames.
  • 11. märts 4. tund - ristsõnade lahendamise võistlus raamatukogus. 5.-9. klassist 3 õpilast (valitakse klassijuhatajatunnis).

• Infojuht on reedel koolitusel.

• Palun jätkuvalt täita ruumi temperatuuri vormi!

• Õppenõukogu on teisipäeval, 3. märtsil kell 15.30 auditooriumis. Kooliringi buss väljub kell 15.15.
  • 2.veebruar - 2. aprill viibib koolimajas huvijuhi praktikal Leela Ehasalu. Juhendab Mari Palu
  • 13. märtsil Juuru kooli kokkutulek. Lisainfo kooli kodulehelt ja huvijuhilt.