Viimati uuendatud Esmaspäev, 09 Märts 2015

Nädala info 09.03.2015

• Kiitus Eduard Vilde 150. sünniaastapäeva aktusel osalenud õpilastele. Täname juhendajaid õp Ester Ilves, Liidia Ilves, Elve Ruus, Anneli Simkin, Marju Vahtrik.
  • Kiitus "Vilde 2015" konkursi võitjatele: Grettel Lukas, Markus Aus, Getter Hämarsalu, Tom Paljak.
  • Kiitus Eduard Vilde sünnipäevanädala sündmustel osalenud õpilastele ja õpetajatele. Täname klassijuhatajaid ja aineõpetajaid toetuse eest!

• 10. märts klassijuhatajatundide ajal kooli kokkutuleku korraldamise info õpilastele! Klassides käib huvijuht.
  • Õp. M. Vahtrik haiguslehel. Palun jälgige asendusi kooli kodulehel

• 9. märtsil osalevad 9. kl õpilased Minu Riik projektis ja külastavad Vilde muuseumi Tallinnas. Väljasõit kell 9.00.
  • 11. märtsil toimuvad Rajaleidja uurimused arvutiklassis: 3., 4. tund 3. kl; 5., 6. kl 8. kl. 23. märtsil 3., 4. tund 5. kl, 5., 6. tund 9. kl. Esmaspäevase arvutitunni vahetame.
  • 13. märtsil toimub neli ainetundi. Kell 12.45 - 13.50 kokkutuleku ettevalmistustööd.  Bussid kell 14.00. Kuimetsa õpilased liinibussiga.

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 7. aprillil 2015. a. Tunniplaan pannakse kooli kodulehele ja saadetakse lastevanemate listi.

• 10. märts 6. tund - algklassi õpilaste emakeelepäeva luulevõistlus. Korraldavad Greete Ammermann ja Hannula Lobjak 8. klassi loovtöö raames.
  • 11. märts 4. tund - ristsõnade lahendamise võistlus raamatukogus. 5.-9. klassist 3 õpilast (valitakse klassijuhatajatunnis).

• 2.veebruar - 2. aprill viibib koolimajas huvijuhi praktikal Leela Ehasalu. Juhendab Mari Palu
  • 13. märtsil Juuru kooli kokkutulek. Lisainfo kooli kodulehelt ja huvijuhilt.
  • 2.-13. märtsil õppealajuhataja P. Malva haiguslehel.