Viimati uuendatud Kolmapäev, 25 Märts 2015

Nädala info 23.03.2015

• Kiitus Kert Jaluksele Rapla mk 4. kl emakeeleolümpiaadil 6. koha saavutamise eest.  Täname õpetaja Anneli Simkinit õpilase hea ettevalmistamise eest olümpiaadiks.
  • Kiitus Greete Ammermannile ja Hannula Lobjakule "Emakeelepäeva luulevõistluse" korraldamise ja läbiviimise eest. Palju õnne võitjatele: 1. klassist Margarete Juks, 2. klassist Grettel Lukas; 3. klassist Mattias Lobjak; 4. klassist Aleksander Sass Voznjuk.
  • Kiitus Juuru kooli kokkutuleku aktusel esinenud õpilastele: 5. kl Greete Kazimirov, Hannagrete Sepp, Gerlinde Sims; 7. kl Dan Mustallikas; 8. kl Vivian Haljasmets, Hannula Lobjak. Täname juhendajaid õp Ester Ilves, Liidia Ilves, Elve Ruus.
  • Täname kõiki õpilasi ja õpetajaid, kes olid abiks Juuru kooli kokkutuleku ettevalmistamisel ja läbiviimisel!
  • Kiitus 8. klassi õpilasele Mariliis Reimannile tiitlite Aasta Tütar 2015 ja Neti Tütar 2015 pälvimise eest!

• II trimestri hindeid on võimalik parandada 25. märtsini.  Võimalusel õpetaja parandab trimestrihinde hiljemalt 30. märtsil.
  • 24. märtsil 6. kl KEAT koolitus 6., 7. tund auditooriumis.
  • 25. märtsil 1.- 3. kl poisid jalgpallivõistlustel Raplas. Väljasõit kell 11.45. Nimekiri saadetakse personali listi.
  • 26. märtsil  matemaatikamäng Känguru ruumis 205 alates 2. tunnist.
  • 27. märtsil õpilased Rapla maakonna koolinoorte lauatennise võistkondlikul võistlusel Valtus. Väljasõit kell 11.30.  Nimekiri personali listis.

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 7. aprillil 2015. a. Tunniplaan pannakse kooli kodulehele ja saadetakse lastevanemate listi.

• 23.-27. märts toimub III kooliastme (7.-9. klass) saalihoki turniir, mida viivad loovtöö raames läbi 8. kl õpilased Romet Raismaa, Kevin Teder ja Mihkel Voronkov. Infot jagavad korraldajad! LÜKKUB EDASI!
  • 27. märts 6. tunni ajal koolisisese mälumängu III voor. Osalevad 4.-9. klassi võistkonnad.
  • 30.03-02.04 - STIILINÄDAL. Esmaspäev vanurid, teisipäev tited, kolmapäev maffioosod, neljapäev "Tulevik 2115".
  • 1. aprill - Naljapäeva tähistamine. Korraldab Leela Ehasalu huvijuhi praktika raames.
    • 5. tunni ajal 1.-4. klassile "Juurikas viskab villast" - anekdootide jutustamise konkurss. Info saadetud Stuudiumisse.
    • 7. tunni ajal PLAYBACK rahvamajas. Korraldab kooli õpilasesindus. Osalemine 5.-9. klassile kohustuslik, algklassidele vabatahtlik.
  • 2. aprill - Billy Ellioti muusikal Nordea Kontserdimajas. Osalevad osalustasu tasunud õpilased ja õpetajad. Väljasõit kell 12.45.

• Palun jätkuvalt täita ruumi temperatuuri vormi!

• 2.veebruar - 2. aprill viibib koolimajas huvijuhi praktikal Leela Ehasalu. Juhendab Mari Palu.