Viimati uuendatud Esmaspäev, 27 Aprill 2015

Nädala info 27.04.2015

• Kiitus Rapla mk põhikoolide 1.- 5. kl jalgpallivõistlustel osalenud õpilastele: 2. kl Liisi Karen, Laura Karen, Grettel Lukas, Linda Agasild, Kreta Liisa Aasamaa, Kennet Vaarma; 3. kl Robert Tulk; 4.kl Eneli Veskimäe, Markus Aus, Ragnar Ahlberg, Aleksander Sass Voznjuk, Andreas Liimann; 5. kl  Greete Kazimirov, Karolina Kirbus, Jürgen Treinberg, Jani Kivi. Täname võistkonna esindajaid Jüri Pritšinit ja Valdis Tammikut.
  • Kiitus kõigile õpilastele, õpetajatele, klassijuhatajatele ja toetajatele teemanädalal "Südamega looduses" osalemise ja tegevuste läbiviimise eest!

• Hinnetelehed kodudesse saadetakse 28. aprillil.
  • 29. aprilli väljub ka õhtune kooliringibuss kell 21.45 (õpilastele, kes esinevad tervituskontserdil, moeshow´l ja viibivad õhtul koos lätlastega rahvamajas)
  • Pikapäeva ootesöögid 29. ja 30. aprillil kell 14.00.
  • 30. aprillil väljuvad kooliringibussid kell 14.45.

• 7. kl eesti keele ja 8. kl  matemaatika üleminekueksamite materjalid esitada õppealajuhatajale hiljemalt 30. aprillil. Eksamid toimuvad 20. mail.
  • 5. mail toimub 8. kl 6. tunni ja 9. kl 7. tunni ajal töötukassa infotund auditooriumis.
  • PISA 2015 test toimub 6. mail algusega kell 9.50 ruumis 306.
  • 7. mail Rapla VG tutvustus 9. kl õpilastele algusega kell 9. 40 auditooriumis.
  • 8. mail 7., 9. kl õpilased õppekäigul Tallinnas.

• Huvikooli eksamid toimuvad: 12. mai 4. kl klaverieksam; 18. mai 4. kl solfedžoeksam.
  • 7. mai - huvikooli emadepäevakontsert.

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 5. mail. 2015. a. Tunniplaan kodulehel ja saadetud lastevanemate listi.

• 29.-30. aprill - Laudona kooli sõprusvisiit Juuru kooli.
    • NB: kõik info seoses lätlaste visiidiga Juuru (ootesöögi kellaaja muudatus; õhtune koosviibimine; bussiringi kellaajad) teavitatakse läbi Stuudiumi.
  • 5. mai - klassijuhatajatundidest Juuru aleviku korrastamine.
  • 21. mai - tublimate preemiareis
  • 22. mai - robootikapäev. Lisainfo tulekul!
  • 28. mai - 9. klassi tutipidu. Korraldab 8. klass.