Viimati uuendatud Teisipäev, 05 Mai 2015

Nädala info 04.05.2015

• Kiitus Rapla mk "Osavaima korvpalluri" võistlustel osalenud õpilastele: 2. kl Kennet Vaarma, Janre Jõgi; 5. kl Karola Riis, Karolina Kirbus; 7. kl Juss Parek; 8. kl Romet Raismaa, Kevin Teder. Täname võistkonna esindajat Jüri Pritšinit.
  • Kiitus Läti sõpruskooli vastuvõtu korraldusmeeskonnale: 7. kl Rando Aav, Juss Parek; 8. kl Andra Altmäe, Greete Ammermann, Mikk Anderson, Vivian Haljasmets, Hannula Lobjak, Karl-Eerik Pink, Mariliis Reimann, Kristo Tammsoo, Kert Toomingas Mari-Liis Truusööt; 9. kl Carmel Karlson, Liisa-Lotta Lokk.
  • Kiitus Läti sõpruskooli tervituskontserdil esinenud õpilastele. Täname juhendajaid Elve Ruus, Ester Ilves!
  • Kiitus moeshow´l "Pop-staarid" osalenud klassidele: 5. klass, 6. klass, 7. klass, 8. klass. Täname klassijuhatajaid toetuse eest!
  • Kiitus algklassi õpilastele ja õpetajatele lätlastele "Head teed" etenduse läbiviimise eest!

• 5. mai - lätlaste visiidi tervituskontserdil, moeshow`l ja korraldusmeeskonnas osalenud õpilaste tänamine kell 11.35 ajaloo klassis (311).
  • 5. mai - Juuru aleviku koristamine. Info saadetud Stuudiumisse. Algklassid + 6. klass koristavad 5. tunni ajal; 5., 7., 8. klass 7. tunni ajal.

• PISA 2015 test toimub 6. mail algusega kell 9.50 ruumis 306.
  • Kolmapäeval , 6. mail toimub kuus ainetundi. Kooliringi bussid väljuvad kell 14.45.
  • 7. mail Rapla VG tutvustus 9. kl õpilastele algusega kell 9. 40 auditooriumis.
  • 7. mail õpilased jooksukrossil ja heategevuslikul teatejooksuvõistlustel.
  • 8. mail 7., 9. kl õpilased õppekäigul Tallinnas. Väljasõit kell 9.45, esimene tund on õpilastel matemaatika.
  • 11. mail toimub 8. kl 6. tunni ja 9. kl 7. tunni ajal töötukassa infotund auditooriumis. MUUDATUS!
  • Järgmisel nädalal algavad tasemetööd. Meie kooli 6. kl õpilased on valitud 20. mai tasemetöö vabariiklikku valimisse. Nimed avalikustatakse kaks päeva varem, õppeaine selgub 20. mail.
  • 8. kl loovtööde kaitsmine on 14. mail kell 9.00 auditooriumis.

• Huvikooli eksamid toimuvad: 12. mai 4. kl klaverieksam; 19. mai 4. kl solfedžoeksam.
  • 7. mai kell 18.00 Juuru rahvamajas - huvikooli emadepäevakontsert.

• Järgmine kokkusaamine toimub teisipäeval, 5. mail. 2015. a. Tunniplaan kodulehel ja saadetud lastevanemate listi.  Palume lastevanematel õpilased kooli 1. klassi registreerida hiljemalt mai lõpuks kooli kantseleis. Kaasa lapse sünnitunnistus.

• 12. mai - kell 14.35 loeng koolikiusamise teemal 5. ja 6. klassile auditooriumis.
  • Kooli kollektiivi ja õpilasi tänatakse osalemise eest projekti "Põhikooli õpilaste psüühiliste protsesside hindamisvahendite komplekti koostamine ja tugispetsialistide koolitamine" elluviimisel.
  • Hinnete parandamise lehti küsida sotsiaalpedagoogilt.

• 21. mai - tublimate preemiareis. Lisainfo saadetud klassijuhatajatele Stuudiumisse. NB: lapsevanemalepingud tagastada huvijuhile 19. mail.
  • 22. mai - robootikapäev. Lisainfo tulekul!
  • 28. mai - 9. klassi tutipidu. Korraldab 8. klass.

• Palun jätkuvalt täita ruumi temperatuuri vormi!
  • Palume abi! Ruumide valdajatel jälgida radiaatoritel termoregulaatorite asendit (et oleks 2, mitte 5 peal!).