Viimati uuendatud Esmaspäev, 14 September 2015

Nädala info 14.09.2015

• Kiitus Euroopa Spordinädala korraldusmeeskonnale. Eriline tänu õp Anne Järvikule ja Jüri Pritšinile.
  • Kiitus maastikuteatejooksul osalenud õpilastele, kes saavutasid kokkuvõttes III koha: 5. kl Ragnar Ahlberg, Andreas Liimann; 6. kl Hannagreete Sepp, Greete Kazimirov, Karolina Kirbus, Jürgen Treinberg; 7. kl Kaisa Kornak, Hannaliise Sepp; 8. kl Rando Aav, Juss Parek; 9. kl Mikk Anderson, Hannula Lobjak. Täname võistkonna esindajat õp Anne Järvikut.

• Euroopa Spordinädala lõpetamine 15. september kell 14.35 kooli sisehoovis. K.a spordipäeva diplomite jagamine.

• 15. september - Koolinoorte (1.-4. kl) jooksuvõistlus Kohilas. Nimekiri Stuudiumis.
  • 16. september - KIK-i projekt 1., 2. ja 6. klassile Muraste Looduskooli. Kaasa sõidavad õp Heli Luhaorg, Aili Parek, Anneli Simkin.
  • 22. september - koolinoorte (6.-9. kl P ja T) jalgpallivõistlus Valtus.
  • 23. september - Bioloogia õpikoda "Taimed" 7.-9. klassi õpilastele. Kell 11.30 - 15.30 ruumis 305. Osalevad üksikud õpilased, kes on registreerunud. Õpikoda on avatud ka maakonna koolide huvilistele.
  • 24. september - KIK-i projekt 7.-9. klassile Särghaua õppekeskusesse. Kaasa sõidavad õp Nele Aus, Anne Järvik, Helle Kiviselg.
  • 29. september - KIK-i projekt 4.-5. klassile Aegviidu Looduskooli. Kaasa sõidavad õp Meeri Ehandi ja Heli Luhaorg.
  • 6. klass 25.-26. september "Hooliva klassi" koolitusel Kloogarannal. Õpilased viibivad 25.09 kahes esimeses tunnis. Õpilastega viibivad laagris õp Kersti Sepp, Mari Palu, Anne-Lys Vagur.

• Huviringide tunniplaan avalikustatud huvitegevuse lehel: http://www.juuru.edu.ee/jareltulija/index.php/huvitegevus
  • 15. september kell 15.00 Juuru rahvamajas - näiteringi esimene kohtumine. Juhendab Kalle Kõiv.
  • 15. september algavad kitarritunnid õp Rodrigo Preciado juhendamisel ruumis 303. Kiri saadetud eelmise õ.a kitarristidele. Uued huvilised saavad infot huvijuhilt.
  • 18. september - kell 13.00 Eesti Korvpalliliidu projekti "100 kooli" näidistund 1.-4. klassile.
  • 23. september - kell 13.30 akvaariumis ÕPILASESINDUSE ESIMENE KOOSOLEK. Oodatud on 5.-9. klassi praegused liikmed ja uued huvilised.
  • 28.-30. september - Mihklipäeva sügisseadete näitus. Seaded tuua vana maja saali akna laudadele. Kindlasti lisada juurde nimi!
  • 1. oktoober - Rahvusvaheline muusikapäev. Täpsem info muusikapäeva kohta www.muusikapaev.ee
    • Kohila Gümnaasiumis kell 10.20 - mudilaskooride (Juuru kool, Kohila Gümn., Kohila Mõisakool, Kaiu Põhikool) ühiskontsert
    • Juuru Rahvamajas kell 18.00 - Juuru huvikooli klaveriõpilaste kontsert.
  • 5. oktoober - Õpetajate päeva tähistamine. Toimub 5 30-minutilist tundi. Bussid väljuvad kell 12.30
    • PÄEVAKAVA
    • 1. tund 8.55 - 9.25
    • 2. tund 9.35 - 10.05
    • 3. tund 10.15 - 10.45
    • I söögivahetund
    • 4. tund 11.00 - 11.30
    • II söögivahetund
    • 5. tund 11.45 - 12.15
  • Fotojaht "punane/kollane/roheline" - KIK-i õppereisidel. Täpsem info Stuudiumis. Pildid edastada huvijuhile kohe pärast õppereisi, hiljemalt 12. oktoobriks.

• Koolivesti saavad tellida õpilased ja täiskasvanud (õpetus Stuudiumis, otsingusõna "koolivest").

• 16.-18. september Mari Palu ja Anne-Lys Vagur noorteinfotöö koolitusel Raplas.