Viimati uuendatud Esmaspäev, 28 September 2015

Nädala info 28.09.2015

• Kiitus koolinoorte jalgpallivõistlusel Valtus osalenud õpilastele: 6. kl Jürgen Treinberg; 7. kl Kenert Teder; 8. kl Kristofer Kraani, Juss Parek; 9. kl Mikk Anderson, Kristjan Kruusimägi, Kevin Teder. Täname võistkonna esindajat õp Jüri Pritšin.

• 13. oktoober - KLASSIPILDISTAMINE. 9. oktoobriks esitada klassi nimekiri, kes soovivad dokumendifotot ja kes teevad autahvli pilti. Vajalik graafiku koostamiseks. Korrektne riietus!

• 29. september - KIK-i õppereis Aegviidu Looduskooli 4.-5. klassile Aegviidu Looduskooli. Kaasa sõidavad õp Meeri Ehandi ja Heli Luhaorg.
  • 2. oktoober füüsika õpikoda 7.-9. klassi eelregistreerinud õpilastele. Koordineerib õp Meeri Ehandi.
  • 8. oktoober - KIK-i õppereis Energia Avastuskeskusesse 3.-4. klassile. Kaasa sõidavad õp Ülle Elmik ja Heli Luhaorg.
  • Õpetajavahetusnädal 26.-30. oktoober. Lisainfo saadetud Stuudiumisse.

• 28.-30. september - Mihklipäeva sügisseadete näitus. Seaded tuua vana maja saali aknalaudadele. Kindlasti lisada juurde nimi!
  • 1. oktoober - Rahvusvaheline muusikapäev. Täpsem info muusikapäeva kohta www.muusikapäev.ee
    • Kohila Gümnaasiumis kell 10.20 - mudilaskooride (Juuru kool, Kohila Gümn., Kohila Mõisakool, Kaiu Põhikool) ühiskontsert
    • Juuru Rahvamaja  kell 18.00 - Juuru huvikooli klaveriõpilaste kontsert.
  • 5. oktoober - Õpetajate päeva tähistamine. Toimub 5 30-minutilist tundi. Bussid väljuvad kell 12.30
    • PÄEVAKAVA
    • 1. tund 8.55 - 9.25
    • 2. tund 9.35 - 10.05
    • 3. tund 10.15 - 10.45
    • I söögivahetund
    • 4. tund 11.00 - 11.30
    • II söögivahetund
    • 5. tund 11.45 - 12.15
  • Fotojaht "punane/kollane/roheline" - KIK-i õppereisidel. Täpsem info Stuudiumis. Pildid edastada huvijuhile kohe pärast õppereisi, hiljemalt 12. oktoobriks.
  • 8. oktoober - 3. tund arvutiklassis JA e-viktoriin. 8. kl osalevad Rando Aav, Dan Mustallikas, Sten-Erik Salu, Marcus Tori, Sten-Ekke Tomberg; 9. kl osalevad Vivian Haljasmets, Hannula Lobjak, Pärli Reinvart.
  • 15. oktoober - kell 9.00-16.00 Noorte Liikluskonverents Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis. Osalsevad 9. kl Mikk Anderson, Vivian Haljasmets, Karl-Eerik Pink, Kristo Tammsoo, õp Mari Palu.
  • 16. oktoober - POP-UP õpilaskohvik.

• Infojuht M. Raavel viibib esmaspäeviti koolis pärast lõunat.

• Koolivesti saavad tellida õpilased ja täiskasvanud (õpetus Stuudiumis, otsingusõna "koolivest").