Viimati uuendatud Esmaspäev, 05 Oktoober 2015

Nädala info 05.10.2015

• Kiitus Muusikapäeva kontserdil Kohilas esinenud õpilastele: 1. kl Indra Lokk, Berit Vaarma; 2. kl Regiina Evardson, Margarete Juks, Kertu Männiksaar, Kelly Helena Paiken, Ingerla Salmu, Marta Talvoja, Marianne Tori, Marta Veinberg; 3. kl Kreta Liisa Aasamaa, Linda Agasild, Ihan Jalukse, Annika Jõgi, Grettel Lukas, Eneliisa Margaret Shcmidt, Kennet Vaarma, Reelika Varusk; 4. kl Anni-Eliise Aaviku, Anelika Jõgi. Täname mudilaskoori juhendatajat õp Elve Ruusi ja pillilaste juhendajat õp Ester Ilvest.
  • Kiitus Muusikapäeva kontserdil Juuru rahvamajas esinenud õpilastele: 1. kl Gerli Ogga; 2. kl Margarete Juks, Marta Talvoja; 3. kl Kreta Liisa Aasamaa, Linda Agasild, Ihan Jalukse, Annika Jõgi, Grettel Lukas, Eneliisa Margaret Schmidt, Reelika Varusk; 5. kl Kert Jalukse; 6. kl Greete Kazimirov; 9. kl Vivian Haljasmets; Lisanna Kadarik. Täname juhendajaid õp Aleksandra Ilves, Ester Ilves, Liidia Ilves.
  • Kiitus 9. klassi õpilastele tundide läbiviimise eest õpetajate päeval.

• 13. oktoober - KLASSIPILDISTAMINE. 9. oktoobriks esitada klassi nimekiri, kes soovivad dokumendifotot ja kes teevad autahvli pilti. Vajalik graafiku koostamiseks. Korrektne riietus!

• 8. oktoober - KIK-i õppereis Energia Avastuskeskusesse 3.-4. klassile. Kaasa sõidavad õp Ülle Elmik ja Heli Luhaorg.
  • Õpetajavahetusnädal 26.-30. oktoober. Lisainfo saadetud Stuudiumisse.

• Fotojaht "punane/kollane/roheline" - KIK-i õppereisidel. Täpsem info Stuudiumis. Pildid edastada huvijuhile kohe pärast õppereisi, hiljemalt 12. oktoobriks.
  • 7. oktoober - 6. tunni ajal tikuvõileibade konkurss sööklas 1.-9. klassi 3-liikmelistele meeskondadele. Lisainfo Stuudiumis ja http://www.juuru.edu.ee/jareltulija/
  • 8. oktoober - 3. tund arvutiklassis JA e-viktoriin. 8. kl osalevad Rando Aav, Dan Mustallikas, Sten-Erik Salu, Marcus Tori, Sten-Ekke Tomberg; 9. kl osalevad Vivian Haljasmets, Hannula Lobjak, Pärli Reinvart.
  •  9. oktoober - kell 11.30-14.30 Mahtra muuseumi haridusprogramm "Kapsalehel küpsetatud kakukene" 1.-4. kl registreerunud õpilastele Eeru kõrtsis. Õpilastega kaasas Mari Palu.
  • 15. oktoober - kell 9.00-16.00 Noorte Liikluskonverents Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis. Osalsevad 9. kl Mikk Anderson, Vivian Haljasmets, Karl-Eerik Pink, Kristo Tammsoo, õp Mari Palu.
  • 15. oktoober - kell 12.00-15.00 Mahtra muuseumi haridusprogramm "Kapsalehel küpsetatud kakukene" 1.-4. kl registreerunud õpilastele Eeru kõrtsis.
  • 16. oktoober - POP-UP õpilaskohvik.

• Infojuht M. Raavel viibib esmaspäeviti koolis pärast lõunat.

• Koolivesti saavad tellida õpilased ja täiskasvanud (õpetus Stuudiumis, otsingusõna "koolivest").