Viimati uuendatud Esmaspäev, 12 Oktoober 2015

Nädala info 12.10.2015

• Kiitus tikuvõileibade konkursil osalenud õpilastele. Täname žüriiliikmeid Milvi Karen, Anneli Simkin, Anne-Lys Vagur.
  • Kiitus 6.-9. klassi jalgpalli rahvaliiga finaalturiinil Valtus osalenud õpilastele: 6. kl Jürgen Treinberg; 8. kl Juss Parek, Kenert Teder; 9. kl Mikk Anderson, Kristjan Kruusimägi, Romet Raismaa, Kevin Teder, Mihkel Voronkov. Täname võistkonna esindajat õp Jüri Pritšinit.
  • Kiitus õp Helle Kiviseljale loodusõppereiside korraldamise eest! Täname reiside toetajat KIK-i.

• 13. oktoober - KLASSIPILDISTAMINE. Klassidele saadetud eraldi kirjad Stuudiumisse. Korrektne riietus!

• Õpetajavahetusnädal 26.-30. oktoober. Tunni registreerimine siin: lingid.ee/opetajakuu. Lisainfo saadetud Stuudiumisse.

• 15. oktoober - kell 9.00-16.00 Noorte Liikluskonverents Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis. Osalevad 9. kl Mikk Anderson, Vivian Haljasmets, Karl-Eerik Pink, Kristo Tammsoo, Kert Toomingas õp Mari Palu.
  • 15. oktoober - kell 12.00-15.00 Mahtra muuseumi haridusprogramm "Kapsalehel küpsetatud kakukene" 1.-4. kl registreerunud õpilastele Eeru kõrtsis. Kaasas õp Aili Parek.
  • 16. oktoober - POP-UP õpilaskohvik.
  •  9.-13. november STIILINÄDAL.

• Koolivesti saavad tellida õpilased ja täiskasvanud (õpetus Stuudiumis, otsingusõna "koolivest").