Viimati uuendatud Esmaspäev, 26 Oktoober 2015

• Kiitus kokanduse huviringi õpilastele ja õp Nele Ausile õpilaskohviku korraldamise eest!

• 27. oktoober - HINNETELEHED!
  • 18. november - lastevanemate üldkoosolek. Järgnevad klassikoosolekud.

• 26. oktoober - eksperthinnangute täitmise tähtaeg.
  • Õpetajavahetusnädal 26.-30. oktoober. Tunni registreerimine siin: lingid.ee/opetajakuu. Lisainfo saadetud Stuudiumisse.
    • 26. oktoober - Kersti Seppa tööõpetuse tund 4. klassile
    • 27. oktoober - Nele Ausi filosoofia tund 9. klassile
    • 29. oktoober - Kersti Seppa tööõpetuse tund 5. klassile
  • 28. oktoober - bioloogia õpikoda nr 2 "Loomad". Osalevad registreerinud õpilased.
  • 29. oktoober - 6 kokanduse huviringi tütarlast ja õp Nele Aus osalevad "Haridusfestivalil" Narvas.

• 30.-31. oktoober Valtus - Raplamaa õpilasesindajate sügiskool. Osalevad 8. kl Rando Aav, Dan Mustallikas; 9. kl Hannula Lobjak, Mariliis Reimann.
  • 3. november - kell 14.30-15.50 Kohila Avatud Noortekeskus tuleb tutvustama noorsootööd.
  • 9.-13. november STIILINÄDAL. Eelinfo Stuudiumis. Täpsem info tulekul! Korraldab õpilasesindus.
  • 9. november - Lääne- ja Raplamaa õpilasesinduste regionaalkoolitus Juuru Eduard Vilde Koolis. Korraldab Eesti Õpilasesinduste Liit. Osalevad õpilasesinduse liikmed.
  • 10. november - 7. tunni ajal karjääritund 8. ja 9. klassile. Viib läbi Rajaleidja keskus.
  • 11. november - kohtumine roomajatega. Pilet 2 eurot. Kellaaeg täpsustamisel!

• Koolivesti saavad tellida õpilased ja täiskasvanud (õpetus Stuudiumis, otsingusõna "koolivest").

• 28. oktoober - hoolekogu koosolek
  • Mari Palu, Aili Parek, Kersti Sepp, Anne-Lys Vagur 20.-21. november projekti "Hooliv klass" tugimeeskonna koolitusel.