Viimati uuendatud Esmaspäev, 02 November 2015

Nädala info 02.11.2015

• Kiitus õpetajavahetuskuu projektist osa võtnud õpetajatele Nele Ausile ja Kersti Seppale!

• 5. november - kell 17.00 sportlik isadepäev võimlas. Kutse saadetud Stuudiumisse.
  • 18. november - lastevanemate üldkoosolek. Järgnevad klassikoosolekud.

• 3. novembril - Raplamaa 4.-5. kl rahvastepallivõistlus Raplas. Väljasõit kell 8.45. Nimekiri saadetud Stuudiumisse.
  • 13. november - füüsika õpikoda nr 2 7.-9. klassi registreerunud õpilastele. Koordineerib õp M. Ehandi.
  • 13. november - 6. tunni ajal eesti keele klassis (205) kohtumine kirjaniku Ene Seppaga. Osalevad 7.-9. klassi õpilased.
  • 26. november - kell 12.00 Keskkonnaameti viktoriin Rapla Kultuurikeskuses. Osalevad 7. kl Uko Karus, Lisette Marie Räbovõitra, Andre Piiriste, Siret Saar. Juhendab õp Helle Kiviselg

• 27. november - ERSO kontsert noortele "Superman". Osalevad huvikooli eelregistreerinud õpilased. Koordineerib õp Liidia Ilves. Osalejad viibivad 3 esimeses ainetunnis.

• 19. november - kell 11.00 etendus "Mäng" Juuru rahvamajas. Etendus võrdleb virtuaal- ja reaalmaailma mänge. Pileti hind 4 eurot tasuda klassijuhatajale hiljemalt 16. novembriks.

• 3. november - kell 14.30-15.30 Kohila Avatud Noortekeskus tuleb tutvustama noorsootööd. Üritus toimub rahvamajas.
  • 9.-13. november STIILINÄDAL. Eelinfo Stuudiumis. Täpsem info tulekul! Korraldab õpilasesindus.
  • 9. november - Lääne- ja Raplamaa õpilasesinduste regionaalkoolitus Juuru Eduard Vilde Koolis. Korraldab Eesti Õpilasesinduste Liit. Osalevad õpilasesinduse liikmed.
  • 10. november - 7. tunni ajal karjääritund 8. ja 9. klassile. Viib läbi Rajaleidja keskus.
  • 11. november - 6. tund kohtumine roomajatega auditooriumis. Pilet 2 eurot tasuda klassijuhatajale.
  • 19. november - Noortekonverents Tallinnas. Osalevad Hannula Lobjak ja Kristel Kuljus.
  • 24. november - MAAILMAHARIDUSE päeva tähistamine.
  • 2. detsember - Digiloovtööde Rapla maakonna konkurss Juuru Eduard Vilde Koolis. Konkursil osalemise info: http://lingid.ee/digiloovtoo2015
  • 3. detsember - kell 11.00 3D planetaarium Juuru kooli võimlas. Võimalus vaadata kaasahaaravat 3D filmi. NB: osalustasu 3 eurot tasuda huvijuhile hiljemalt 30. novembriks. Lisainfo Stuudiumi suhtluses (märksõna "3D").

• Koolivesti saavad tellida õpilased ja täiskasvanud (õpetus Stuudiumis, otsingusõna "koolivest").

• 5. november - Mari Palu huvijuhtide supervisioonil Raplas.
  • 5. november - Anne-Lys Vagur teabepäeval "Rahvusvahelise kaitse valdkond ja kohalik tasand".
  • 20.-21. november - Mari Palu, Aili Parek, Kersti Sepp, Anne-Lys Vagur projekti "Hooliv klass" tugimeeskonna koolitusel.