Viimati uuendatud Esmaspäev, 09 November 2015

Nädala info 09.11.2015

• Kiitus Raplamaa 4.-5. kl rahvastepallivõistlusel osalenud õpilastele: 3. kl Janre Jõgi, Kennet Vaarma; 4. kl Mattias Lobjak, Robert Tulk; 5. kl Markus Aus, Ragnar Ahlberg, Andreas Liimann, Egert Reva. Täname võistkonna esindajat õp Jüri Pritšinit.
  • Kiitus sportliku isadepäeva läbiviimise eest õp Anne Järvikule ja Jüri Pritšinile. Täname kõiki osalejaid!
  • Kiitus Rapla maakonna lauatennise MV osalenud õpilastele: 4. kl Robert Tulk; 6. kl Roomet Tulk I koht; 7. kl Jürgen Lee, Andre Piiriste; 8. kl Kristofer Kraani, Juss Parek III koht; 9. kl Mikk Anderson, Vivian Haljasmets, Romet Raismaa I koht, Kevin Teder III koht. Täname võistkonna esindajat õp Jüri Pritšint.

• 18. november - lastevanemate üldkoosolek. Järgnevad klassikoosolekud.

• 13. november - füüsika õpikoda nr 2 7.-9. klassi registreerunud õpilastele. Koordineerib õp M. Ehandi.
  • 13. november - 6. tunni ajal eesti keele klassis (205) kohtumine kirjaniku Ene Seppaga. Osalevad 7.-9. klassi õpilased.
  • 26. november - kell 12.00 Keskkonnaameti viktoriin Rapla Kultuurikeskuses. Osalevad 7. kl Uko Karus, Lisette Marie Räbovõitra, Andre Piiriste, Siret Saar. Juhendab õp Helle Kiviselg

• 14. november - X Loode-Eesti klaverimuusika konkursil osalevad: 2. kl Regiina Evardson, 3. kl Matteus Aus, Ihan Jalukse; 6. kl (5. kl HUV) Greete Kazimirov.
  • 27. november - ERSO kontsert noortele "Superman" Tallinnas. Osalevad huvikooli eelregistreerinud õpilased. Koordineerib õp Liidia Ilves. Osalejad viibivad 3 esimeses ainetunnis.

• Eelkool alustab uuel trimestril. Esimene kokkusaamine on teisipäeval, 8. detsembril.  Info kooli kodulehel.

• 19. november - kell 11.00 etendus "Mäng" Juuru rahvamajas. Humoorikas etendus võrdleb virtuaal- ja reaalmaailma mänge. Pileti hind 4 eurot tasuda klassijuhatajale hiljemalt 16. novembriks.

• 9.-13. november STIILINÄDAL. Eelinfo Stuudiumis. Korraldab õpilasesindus. Grupipildistamine iga päev pärast 1. tundi fuajees.
    • 12. november HOOLIVUSE PÄEV. Viib läbi 6. klass 1. ja 2. vahetunnil.
  • 9. november - Lääne- ja Raplamaa õpilasesinduste regionaalkoolitus Juuru Eduard Vilde Koolis. Korraldab Eesti Õpilasesinduste Liit. Osalevad õpilasesinduse juhatuse liikmed.
  • 10. november - 7. tunni ajal karjääritund 8. ja 9. klassile. Viib läbi Rajaleidja keskus.
  • 11. november - 6. tund kohtumine roomajatega auditooriumis. Pilet 2 eurot tasuda klassijuhatajale.
  • 19. november - Noortekonverents Tallinnas. Osalevad Hannula Lobjak ja Kristel Kuljus.
  • 24. november - MAAILMAHARIDUSE päeva tähistamine.
    • riikide loosimine 5.-9. klassile õpetajate infominutites 10.11.15
  • 1. detsember - konkursi "Edukaks, tegijaks, viisakaks Vilde jälgedes" kandidaatide esitamise tähtaeg.
  • 2. detsember - Digiloovtööde Rapla maakonna konkurss Juuru Eduard Vilde Koolis. Konkursil osalemise info: http://lingid.ee/digiloovtoo2015
  • 3. detsember - kell 11.00 3D planetaarium Juuru kooli võimlas. Võimalus vaadata kaasahaaravat 3D filmi. NB: osalustasu 3 eurot tasuda huvijuhile hiljemalt 30. novembriks. Lisainfo Stuudiumi suhtluses (märksõna "3D").

• 26. novembril Rapla maakonna algklasside õpetajatele Lego WeDo õpituba.

• Koolivesti saavad tellida õpilased ja täiskasvanud (õpetus Stuudiumis, otsingusõna "koolivest").

• Lastevanemate üldkoosolek toimub kolmapäeval, 18. novembril kell 18.00 vana maja I korruse auditooriumis. Päevakava on avaldatud e-päeviku kalendris ja kooli kodulehel.
  • 20.-21. november - Mari Palu, Aili Parek, Kersti Sepp, Anne-Lys Vagur projekti "Hooliv klass" tugimeeskonna koolitusel.