Viimati uuendatud Esmaspäev, 16 November 2015

• Kiitus stiilinädalast osa võtnud õpilastele ja õpetajatele! Täname õpilasesinduse aktiivseid õpilasi korraldamise eest: Rando Aav, Hannula Lobjak, Dan Mustallikas.
  • Kiitus Raplamaa 3x3 korvpallisarjal I koha saavutanud õpilastele: 3. kl Janre Jõgi, Kennet Vaarma; 5. kl Ragnar Ahlberg, Andreas Liimann. Täname võistkonna esindajat õp Jüri Pritšinit.
  • Kiitus 6. klassi õpilastele "Hoolivuse päeva" läbiviimise eest!

• 18. november - lastevanemate üldkoosolek. Eelnevad / järgnevad klassikoosolekud.
  • 22. detsember - klasside jõulutegevused klassijuhatajaga.

• 17. november - individuaalne karjäärinõustamine 9. kl õpilastele.
  • 25. november - 11.30-15.30 bioloogia õpituba nr 3 "Inimene" 7.-9. kl õpilastele.
  • 26. november - kell 12.00 Keskkonnaameti viktoriin Rapla Kultuurikeskuses. Osalevad 7. kl Uko Karus, Lisette Marie Räbovõitra, Andre Piiriste, Siret Saar. Juhendab õp Helle Kiviselg

• 27. november - ERSO kontsert noortele "Superman" Tallinnas. Osalevad huvikooli eelregistreerinud õpilased. Koordineerib õp Liidia Ilves. Osalejad viibivad 3 esimeses ainetunnis.
  • 14. detsember - kell 18.00 JÕULUKONTSERT.

• Eelkool alustab uuel trimestril. Esimene kokkusaamine on teisipäeval, 8. detsembril.  Info kooli kodulehel.

• 19. november - kell 11.00 etendus "Mäng" Juuru rahvamajas. Humoorikas etendus võrdleb virtuaal- ja reaalmaailma mänge. Pileti hind 4 eurot tasuda klassijuhatajale hiljemalt 16. novembriks.

• 18. november - stiilinädalast osavõtjate autasustamine peale 6. tundi (kell 14.25) vana maja saalis.
  • 19. november - Noortekonverents Tallinnas. Osalevad Hannula Lobjak ja Kristel Kuljus.
  • 20.-22. november - Eesti Õpilasesinduste Liidu XXXIII koosolekul Paide Gümnaasiumis osalevad Mariliis Reimann ja Gerlinde Sims.
  • 24. november - MAAILMAHARIDUSE päeva tähistamine. Lisainfo saadetud Stuudiumisse.
  • 25. november - kell 11.00 rahvamajas Tallinna Lepatriinu Lasteteatri etendus "Loodusesõbrad" 1.-4. klassile.
  • 1. detsember - konkursi "Edukaks, tegijaks, viisakaks Vilde jälgedes" kandidaatide esitamise tähtaeg.
  • 2. detsember - Digiloovtööde Rapla maakonna konkurss Juuru Eduard Vilde Koolis. Konkursil osalemise info: http://lingid.ee/digiloovtoo2015
  • 3. detsember - kell 11.00 3D planetaarium Juuru kooli võimlas. Võimalus vaadata kaasahaaravat 3D filmi. NB: osalustasu 3 eurot tasuda huvijuhile hiljemalt 30. novembriks. Lisainfo Stuudiumi suhtluses (märksõna "3D").
  • 16. detsember - algklassid NUKU teatris - etendus "Vaata, Madlike, lund sajab!
  •  21. detsember - jõuluüritused klassidele.
  • VILDE FM otsib järeltulijaid! Huvilistel pöörduda raadiopoiste või huvijuhi poole. NB: ootame värsket vaimu!

• 26. novembril Rapla maakonna I kooliastme klassiõpetajatele Lego WeDo robootika õpituba.

• Koolivesti saavad tellida õpilased ja täiskasvanud (õpetus Stuudiumis, otsingusõna "koolivest").

• Lastevanemate üldkoosolek toimub kolmapäeval, 18. novembril kell 18.00 vana maja I korruse auditooriumis. Päevakava on avaldatud e-päeviku kalendris ja kooli kodulehel.
  • 20.-21. november - Mari Palu, Aili Parek, Kersti Sepp, Anne-Lys Vagur projekti "Hooliv klass" tugimeeskonna koolitusel.