Viimati uuendatud Esmaspäev, 23 November 2015

Nädala info 23.11.2015

• Kiitus X Loode-Eesti klaverimuusika konkursil osalenud õpilastele: 2. kl Regiina Evardson, 3. kl Matteus Aus KIITUSKIRI pala "Pehmed helbed" esituse eest, Ihan Jalukse; 6. kl (5. kl HUV) Greete Kazimirov. Täname klaveriõpetajaid Ester Ilves ja Liidia Ilves!
  • Kiitus Rapla kodu-uurimiskonverentsil osalenud õpilastele Vivian Haljasmets ja Mari-Liis Truusööt. Täname uurimistööde juhendajaid õp Nele Aus, Sirje Kautsaar!

• Tunnistuste jagamine alates 1. detsembrist nädala lõpuni.
  • 22. detsember - klasside jõulutegevused klassijuhatajaga.

• Hinded välja hiljemalt 30. novembri õhtuks.
  • 25. november - 11.30-15.30 bioloogia õpituba nr 3 "Inimene" 7.-9. kl õpilastele.
  • 26. november - kell 12.00 Keskkonnaameti viktoriin Rapla Kultuurikeskuses. Osalevad 7. kl Uko Karus, Lisette Marie Räbovõitra, Andre Piiriste, Siret Saar. Juhendab õp Helle Kiviselg
  • 9. detsember - 8. ja 9. klass õppereisil Tallinnas.
  • 16. detsember - algklassid Tallinnas NUKU teatri etendusel "Vaata, Madlike, lund sajab!".

• 27. november - ERSO kontsert noortele "Superman" Tallinnas. Osalevad huvikooli eelregistreerinud õpilased. Koordineerib õp Liidia Ilves. Osalejad viibivad 3 esimeses ainetunnis.
  • 14. detsember - kell 18.00 JÕULUKONTSERT Juuru rahvamajas.

• Eelkool alustab uuel trimestril. Esimene kokkusaamine on teisipäeval, 8. detsembril. Info kooli kodulehel.

• 24. november - MAAILMAHARIDUSE päeva tähistamine. Lisainfo saadetud Stuudiumisse.
    • 9.50 - ettekanded fuajees
    • 4. tund - viktoriin 5.-9. klassi 4-liikmelistele võistkondadele
    • 6. tund - 6.-9. klassi õpilastele Reet Ausi film "Moest väljas" auditooriumis. Filmi näitamist toetab programm "Muuda maailma" www.maailmakool.ee. Filmile eelneb ja järgneb teemakohaline arutelu.
    • väikse maja saalis "Taaskasutuse" näitus.
  • 25. november - kell 11.00 rahvamajas Tallinna Lepatriinu Lasteteatri etendus "Loodusesõbrad" 1.-4. klassile. Pilet 2 eurot.
  • 1. detsember - konkursi "Edukaks, tegijaks, viisakaks Vilde jälgedes" kandidaatide esitamise tähtaeg.
  • 3. detsember - kell 11.00 3D planetaarium Juuru kooli võimlas. Võimalus vaadata kaasahaaravat 3D filmi. NB: osalustasu 3 eurot tasuda huvijuhile hiljemalt 30. novembriks. Lisainfo Stuudiumi suhtluses (märksõna "3D").
  • 4. detsember - 4.-6. klassi robootika õpilased Robotexi võistlusel pealtvaatajatena.
  • 18. detsember - jõululaat.
  • 21. detsember - jõuluüritused klassidele.
  • VILDE FM otsib järeltulijaid! Huvilistel pöörduda raadiopoiste või huvijuhi poole. NB: ootame värsket vaimu!

• 26. novembril Rapla maakonna I kooliastme klassiõpetajatele Lego WeDo robootika õpituba.

• Koolivesti saavad tellida õpilased ja täiskasvanud (õpetus Stuudiumis, otsingusõna "koolivest").