Viimati uuendatud Esmaspäev, 30 November 2015

Nädala info 30.11.2015

• Kiitus maailmahariduspäeva tegevustest osa võtnud klassidele! Aitäh korraldajatele õp Nele Aus, Helle Kiviselg, Anneli Simkin!
  • Kiitus Keskkonnaameti viktoriinil Raplas osalenud õpilastele: 7. kl Uko Karus, Andre Piiriste, Siret Saar, Hannaliise Sepp. Täname juhendajat õp Helle Kiviselg!

• Tunnistuste jagamine alates 1. detsembrist nädala lõpuni.
  • 22. detsember - klasside jõulutegevused klassijuhatajaga. NB: lühendatud koolipäev.

• Hinded välja hiljemalt 30. novembri õhtuks.
  • Alates 1. detsembrist kehtib uus tunniplaan. Info jooksvalt Stuudiumis.
  • 8. detsember - 7. klass alates kell 10.00 väljasõidul.
  • 9. detsember - 8. ja 9. klass õppereisil Tallinnas.
  • 16. detsember - algklassid Tallinnas NUKU teatri etendusel "Vaata, Madlike, lund sajab!".

• 14. detsember - kell 18.00 JÕULUKONTSERT Juuru rahvamajas.

• Eelkool alustab uuel trimestril. Esimene kokkusaamine on teisipäeval, 8. detsembril. Info kooli kodulehel.

• 1. detsember - konkursi "Edukaks, tegijaks, viisakaks Vilde jälgedes" kandidaatide esitamise tähtaeg.
  • 3. detsember - kell 11.00 3D planetaarium Juuru kooli võimlas. Võimalus vaadata kaasahaaravat 3D filmi. NB: osalustasu 3 eurot tasuda huvijuhile hiljemalt 30. novembriks. Lisainfo Stuudiumi suhtluses (märksõna "3D").
  • 4. detsember - 4.-6. klassi robootika õpilased Robotexi võistlusel pealtvaatajatena.
  • 14.-18. detsember - PÄKAPIKUMÜTSINÄDAL
    • 14. dets - piparkookide näitus
    • 16. dets - 5.-9. kl villaste sokkide ralli 7. tunni ajal võimlas
  • 18. detsember - jõululaat.
  • 21. detsember - jõuluüritused klassidele: 1.-5. kl jõulupidu rahvamajas; 6.-9. kl jõulukorv võimlas. NB: lühendatud koolipäev.
  • VILDE FM otsib järeltulijaid! Huvilistel pöörduda raadiopoiste või huvijuhi poole. NB: ootame värsket vaimu!

• Jõulukuul kõlab UUS KOOLIKELL!
  • 7.-11. detsember rahvusvaheline üritus "Kooditund". Ürituse lisainfo: http://www.nutilabor.ee/kooditund/ Osalevad 7. ja 3. klass. Täpsed kuupäevad selguvad lõpliku tunniplaani saabudes.

• Koolivesti saavad tellida õpilased ja täiskasvanud (õpetus Stuudiumis, otsingusõna "koolivest").

• 2. detsember - 14.35-15.35 ÕPPENÕUKOGU. Päevakord 1. ) I trimestri õpitlulemused ja puudulike hinnetega õpilastele tugisüsteemi määramine.