Viimati uuendatud Teisipäev, 26 Jaanuar 2016

Nädala info 25.01.2016

 

Tänusõnad

  • Kiitus POP-UP õpilaskohviku korraldamise eest: 6. kl Greete Kazimirov, Karola Riis; 9. kl Mariliis Reimann, Mari-Liis Truusööt. Aitäh kõigile küpsetajatele! Täname toetuse eest õp Nele Ausi!

 

Klassijuhatajad  

  • 26. jaanuar - hinnetelehed kodudesse.
  • Palun õpilasi teavitada, et kooli ruumides (sh fuajees ja garderoobis) ei ole lubatud oma isiklikest kõlaritest muusikat lasta.

Aineõpetajad  

  • 27. jaanuar - 6.-9. kl korvpalli MV Raplas. Nimekiri Stuudiumis.
  • 28. jaanuar - 4.-5. kl Raplamaa saalijalgpalli MV. Nimekiri Stuudiumis.
  • 1. veebruar - 9. kl õpilased teavitavad juhtkonda hiljemalt 1.02.16, millise valikeksami nad sooritavad.
  • 2. veebruar - 13.40-15.20 6. klassi KEAT koolitus "Käitumine erinevates hädaolukordades" auditooriumis.
  • 18. veebruar - 10.45-12.30 6. klassi KEAT koolitus "Esmaabi praktiline tund" auditooriumis.
  • 15.-19. veebruar - Tagasi Kooli nädal: https://tagasikooli.ee Kasutame võimalust kutsuda tundi külalisõpetaja.

Huvikool  

  •  

Eelkool

Tugiteenused

  •  

Huvitegevus  

  • 29. jaanuar - MOESHOW "Muinasjutumets". Korraldab 9. klass. Info saadetud Stuudiumisse.
  • 2. veebruar - 5. ja 6. tund A. H. Tammsaare haridusprogramm 9. klassile. Koordineerib õp Marju Vahtrik. 
  • 1. veebruar - kell 9.00 Juuru rahvamajas Rahvusooper Estonia haridusprogramm "Ka ooper kõlab tuttavalt" 3.-9. klassile. Osalustasu 2 eurot tasuda klassijuhatajale.
  • 9. veebruar - vastlapäeva tähistamine. Väljasõitudele eelnevad ja järgnevad õppetunnid. Lumest sõltuvalt klassijuhatajatunni ajal lumekujude ehitamine. Klassiga viibib väljasõidul klassijuhataja!

          AJAKAVA (kirjas välja- ja tagasisõidu kellaajad)

    • 1.-2. kl 9.00 - 10.15 Pirku tuubitama 1h (söömine kell 11.30)
    • 3.-4. kl 10.00-11.15 Pirku tuubitama 1h (söömine kell 11.30)
    • 5.-6. kl 11.00 -12.15 Pirku tuubitama 1h (söömine kell 12.30)
    • 7. ja 9. kl 12.00 - 13.15 Pirku tuubitama 1h (söömine kell 11.30)
    • 8. kl 12.45 - 14.00 Raplasse uisutama 1h (söömine kell 12.30)
  • 12. veebruar - sõbrapäeva tähistamine. Korraldavad 3. ja 8. klass.
  • 16.-23. veebruar - FOLKLOORINÄDAL (tegevusi lisandub jooksvalt)
    • 22.02 - laat "Eesti maitsed" väikse maja saalis.
    • 23.02 - EV 98 kontsertaktus. Folkloorinädala kokkuvõte. 

Infotehnoloogia

  •  

Majandustegevus 

  •  

Juhtimine

  • 8. veebruar - Mari Palu ja Anne-Lys Vagur Noorteinfotöö jätkukoolitusel.