Viimati uuendatud Neljapäev, 28 Jaanuar 2016

15. jaanuaril toimusid Raplas Sadolini Spordihoones Raplamaa põhikoolide 6.-9. kl MV saalijalgpallis. Juuru kooli esindasid 8. kl Juss Parek, Kenert Teder; 9. kl Mikk Anderson, Kristjan Kruusimägi, Romet Raismaa, Kevin Teder, Mihkel Voronkov. Võistluselt saabuti tagasi "koju" I kohaga.

27. jaanuaril toimusid Rapla Sadolini Spordihoones Raplamaa põhikoolide 6. - 9. kl. MV korvpallis, kokku osales 8 võistkonda. Juuru kooli võistkond kaotas esimeses alagrupimängus kindlalt Vana-Vigalale, võideti Kaiut ja Kehtnat, poolfinaalis alistati pingelises mängus Valtu ning finaalis tuli uuesti vastu "vana tuttav" Vana-Vigala Põhikool. Väga huvitava ja pingelise mängu võitis 3 punktiga Juuru ja tasuks I koht! Õnnitlused poistele, kes näitasid tõelist sportlase ja võitleja hinge ning iseloomu. Juuru kool osales koosseisus: Romet Raismaa, Kevin Teder, Mihkel Voronkov, Juss Parek, Kenert Teder, Janre Jõgi ja Kennet Vaarma.

28. jaanuaril toimusid Raplas Sadolini Spordihoones 4.-5. kl. Raplamaa põhikoolide MV saalijalgpallis. Osales 6 kooli. Juuru kooli võistkond kaotas 1 mängu ja võitis kindlalt 4 mängu ning saavutas tubli II koha! Õnnitlused tublidele poistele!
Juuru kool mängis koosseisus: Janre Jõgi, Markus Aus, Kennet Vaarma, Ragnar Ahlberg, Andreas Liiman, Robert Tulk, Egert Reva ja Aleksander Sass Voznjuk.

Täname võistkondade esindajat, õpilaste väga hea juhendamise eest, õp Jüri Pritšinit!