Viimati uuendatud Esmaspäev, 29 Veebruar 2016

Nädala info 29.02.2016

• Kiitus Eesti Vabariigi 98. aastapäeva kontsertaktusel esinenenud õpilastele: 3. kl Matteus Aus, Ihan Jalukse, Grettel Lukas; 4. kl Anelika Jõgi; 5. kl Ragnar Ahlberg, Markus Aus, Risto Kuljus, Andreas Liimann, Rolan Pavlovski, Egert Reva, Ardi Seeberg, Aleksander Sass Voznjuk; 6. kl Greete Kazimirov. Täname õpetajaid Damaris Ilves, Ester Ilves, Liidia Ilves, Sirje Kautsaar õpilaste juhendamise eest!
  • Kiitus Vilde sünnipäevakohviku eestvedamise eest: 6. kl Gerlinde Sims; 9. kl Andra Altmäe, Greete Ammermann, Hannula Lobjak. Täname õp Nele Ausi õpilaste juhendamise eest!

• Tunnistuste jagamise nädal!
  • 1. märtsist muutub tunniplaan (eelnevalt edastame e-päeviku kaudu ja veebilehel avalikustame 29. veebruaril koolipäeva lõpus).
  • Kevadvaheaeg - 19.-27. märts!

• 22. ja 29. veebruar - 11.45-12.30 (4. t) loomateraapia tund 3. klassile.
  • 29. veebruar - 2. trimestri hinnete väljapanemise tähtaeg.
  • 7. märts - 9. klass osaleb Minu Riik programmis ja külastab Eduard Vilde muuseumi. Väljasõit kell 9.00.
  • 11. märts - 10.30-14.30 füüsika õpikoda nr 6. Koordineerib õp Meeri Ehandi.
  • 16. märts - 11.30-15.30 bioloogia õpikoda nr 6 "Molekulaarbioloogia". Koordineerib õp Helle Kiviselg.
  • 26. aprill - 8. kl LOOVTÖÖDE esitamise tähtaeg!

• Järgmine eelkool toimub teisipäeval, 8. märtsil. Kohtume taas kell 8:55.

• 29. veebruar - Eduard Vilde sünnipäevakohvik.
  • 4. märts - Eduard Vilde 151. sünniaastapäeva tähistamine.
    • Stiilipäev: lipsud / vuntsid / "Vilde tegelaskujud"
    • Vilde 2016 "Kõige talendikam" väljakuulutamine
    • I klass külastab koos klassijuhatajaga Vilde tuba
    • Söögivahetundide ajal huvijuhi ruumis stiilifotode tegemine (olemas puidust vuntsid varre otsas)
    • Pärast 2. tundi väikse maja saalis meeskond VUNTSi etteaste
  • 12.-13. märts - robootika meeskond VUNTS FLL finaalis Tallinna Lauluväljakul.
  • 14.-18. märts - KEELTENÄDAL (14. märts emakeelepäev; 15.-16. märts inglise keele päev; 17. märts vene keele päev)

• Kooli koridorid said taas istepinke juurde. Vaatamata sellele püüame ikka vahetundides püsti olla ja liikuda ka!

• 01.03 kell 15:30-16:30 õppenõukogu nr 3. Päevakord Stuudiumis.
  • 02.03 S.Kautsaar Eesti Koolijuhtide Ühenduse üldkogul Paides.
  • 10. märts - Mari Palu huvijuhtide supervisioonil Raplas.