Viimati uuendatud Esmaspäev, 07 Märts 2016

Nädala info 07.03.2016

• Kiitus Kert Jaluksele maakonna matemaatika olümpiaadil saavutatud I koha eest. Täname Markus Ausi osalemise eest ja õpetaja Heli Luhaorgu õpilaste hea ettevalmistamise eest.
  • Kiitus Vilde 2016 "Kõige taibukam" laureaatidele: Kert Jaluksele (5. klass) ja Mari-Liis Truusööt (9. klass).
  • Kiitus EKSL 1.-3. kl rahvastepallivõistlustel Kohilas II koha saavutamise eest. Võistkonnas mängisid: Janre Jõgi, Kennet Vaarma, Janar Jaani, Endrico Järvesaar, Ihan Jalukse, Kaspar Liiv, Matteus Aus, Priit-Aleksander Paju. Turniiri korraldajate poolt valiti võistkonna parimaks mängijaks Janre Jõgi. Täname võistkonna esindajat õp. J. Pritšinit.

• Kevadvaheaeg - 19.-27. märts!
  • Kevadiste eksperthinnangute täitmise tähtaeg on 24. märts.

• 7. märts - 9. klass osaleb Minu Riik programmis ja külastab Eduard Vilde muuseumi. Väljasõit kell 9.00.
  • 11. märts - 10.30-14.30 füüsika õpikoda nr 6. Koordineerib õp Meeri Ehandi.
  • 16. märts - 11.30-15.30 bioloogia õpikoda nr 6 "Molekulaarbioloogia". Koordineerib õp Helle Kiviselg.
  • 26. aprill - 8. kl LOOVTÖÖDE esitamise tähtaeg!

• Järgmine eelkool toimub teisipäeval, 8. märtsil. Kohtume taas kell 8:55.

• 9. märts - 7. tunni ajal auditooriumis JUURU NOORKOTKASTE rühma kohtumine. Oodatud 4.-9. kl huvilised!
  • 12.-13. märts - robootika meeskond VUNTS FLL finaalis Tallinna Lauluväljakul.
  • 14.-18. märts - KEELTENÄDAL (14. märts emakeelepäev; 15.-16. märts inglise keele päev; 17. märts vene keele päev). Tegevusi viivad läbi keelte aineõpetajad!
  • 1. aprill - 1.-4. kl "Juurikas viskab villast"
  • 1. aprill - 5.-9. kl PLAYBACK. Korraldab kooli õpilasesindus!