Viimati uuendatud Esmaspäev, 14 Märts 2016

Head emakeelepäeva!

Käesoleva nädala info (14.03.2016):

• Kiitus inglise keele olümpiaadil edukalt osalenud 6. klassi õpilastele: Leif-Olaf Lokk ja Tanel Tamm.  Tänud õpetaja Kersti Sepale õpilaste hea ettevalmistamise eest.
  • Kiitus Järvakandi suusavõistlustel Juuru kooli esindanud õpilastele: 2. kl Endrico Järvesaar, Karmo Kerner; 3. kl Linda Agasild, Janre Jõgi (3. koht), Laura Karen, Liisi Karen (3. koht); 4. kl Robert Tulk; 5. kl Markus Aus, Kert Jalukse, Andreas Liimann; 6. kl Greete Kazimirov, Hannagrete Sepp, Jürgen Treinberg, Kätlin Tõnuri (2. koht); 7. kl Hannaliise Sepp (3. koht); 8. kl Juss Parek. Täname võistkonna esindajat õp Anne Järvikut.
  • Kiitus First Lego League finaalvõistlusel projekti, põhiväärtuste ja robotimängu voorudes meeskonna tubli esindamise eest: 5. kl Markus Aus, Kert Jalukse, Aleksander Sass Voznjuk. Täname juhendajaid Mari Palu ja Martti Raavel.

• Kevadvaheaeg - 19.-27. märts!

• 15. märts - 4. tund ruumis 213 kohtumine Kohila ANK vabatahtlikuga. Osalevad õpilased 5.-9. klassist. Nimekiri saadetud Stuudiumisse!
  • 15. märts - 6.-7. tund 6. klassi KEAT koolitus "Uimastiennetus" auditooriumis.
  • 16. märts - 11.30-15.30 bioloogia õpikoda nr 6 "Molekulaarbioloogia". Koordineerib õp Helle Kiviselg.
  • 17. märts - pärast 1. tundi ruumis 205 Känguru. Kaasa pastakas ja joonlaud!
  • 24.märts - kevadiste eksperthinnangute täitmise tähtaeg.
  • 5. aprill - KIK õppreis 1.-2. klassile Tallinna Loomaaeda.
  • 6. aprill - programmi "Ettevõtlik kool" baaskoolitus kõigile aineõpetajatele. Täpsem info Stuudiumis.
  • 14. aprill - kohtumine Andrus Kivirähkiga auditooriumis. 1.-3. kl 1. tund; 4.-6. kl 2. tund.
  • 26. aprill - 8. kl LOOVTÖÖDE esitamise tähtaeg!

• 14.-18. märts - KEELTENÄDAL (14. märts emakeelepäev; 15.-16. märts inglise keele päev; 17. märts vene keele päev). Tegevusi viivad läbi keelte aineõpetajad!
  • 1. aprill - 1.-4. kl "Juurikas viskab villast"
  • 1. aprill - 5.-9. kl PLAYBACK. Korraldab kooli õpilasesindus!

• 22. märts kevadseminaripäev. Info Stuudiumis.