Viimati uuendatud Esmaspäev, 25 Aprill 2016

Nädala info 25.04.2016

• Kiitus Raplamaa põhikoolide 1.-5. kl jalgpalli MV-l 2. koha saavutamise eest: 3. kl Janre Jõgi, Kennet Vaarma; 4. kl Robert Tulk; 5. kl Ragnar Ahlberg, Markus Aus, Andreas Liimann, Egert Reva, Aleksander Sass Voznjuk. Täname võistkonna esindajat õp Jüri Pritšinit.
  • Kiitus inimeseõpetuse olümpiaadil osalenud õpilastele: 6. kl Gerlinde Sims; 7. kl Uko Karus; 8. kl Rando Aav. Täname õp Anne Järvikut õpilaste juhendamise eest.
  • Kiitus Mari-Liis Truusöödile känguru võistlusel 615. koha saavutamise eest (2327 osaleja hulgas). Täname õp Ülle Rahuojat õpilaste juhendamise ja känguru koolisisese võistluse läbiviimise eest.
  • Kiitus tervislike salatite valmistamise konkursil osalenud võistkondadele ja konkursi parimatele: 1. kl (Kärt Ehandi, Mia Kadarik, Gerli Ogga); 3. kl (Liis Juganson, Laura Karen, Liisi Karen); 9. kl (Andra Altmäe, Vivian Haljasmets, Mari-Liis Truusööt).
  • Kiitus õp Helle Kiviseljale, Anne Järvikule, Jüri Pritšinile nutika südamepäeva läbiviimise eest Pirgus!
  • Kiitus Raplamaa B-klassi paarisvõrkpalli MV-l saavutatud I koha eest: 9.kl Vivian Haljasmets ja Kaisa Kornak.

• Ekskursioonide/väljasõitude kuupäevad lisada Stuudiumi kalenderplaani. NB: bussid tellida varakult!

• 26. aprill - 8. kl LOOVTÖÖDE esitamise tähtaeg!
  • 4. mai - kell 11.30-15.30 bioloogia õpikoda nr 7 "Keskkond"
  • 5. mai - koolinoorte murdmaajooksu MV. Väljasõit 10.00. Nimekiri saadetud Stuudiumisse!
  • 5. mai - heategevuslik teatejooks Raplas. Osalevad õpilased 7. ja 8. klassist. Nimekiri täpsustamisel.
  • 5.-6. mai - preemiareis sõpruskooli Laudonasse. Täpsem lisainfo kodudesse saadetakse uue nädala alguses. NB: osalejatel vajalik kehtiv ID/pass.
  • 10. mai - 5.-6. tund KIK õppepäev 9. klassile koolis "Taastuvenergia".
  • 12. mai - 8. kl loovtööde kaitsmine auditooriumis.
  • 18. mai - KIK õppepäev 3.-4. klassile.
  • 20. mai - KIK õppepäev 7.-8. klassile.
  • 20. mai - 9. kl matemaatika proovieksam ja lõpuekskursioon Hiiumaale.
  • 25. mai - kell 11.45-12.45 9. kl eesti keele proovieksam.
  • 26. mai - KIK õppepäev 5.-6. klassile.
  • 27. mai - 9. klassi tutipidu
  • Tasemetööde kuupäevad avalikustatud kooli kalenderplaanis: http://bit.ly/1TLEWKN

• 9. mai - kell 18.00 huvikooli 3.-6. kl KEVADKONTSERT rahvamajas.
  • 12. mai (NB: uus aeg) - kell 14.45 huvikooli 1. ja 2. kl KEVADKONTSERT auditooriumis.
  • 16. mai - 4. klassi eriala üleminekueksam.
  • 19. mai - 4. klassi solfedžo üleminekueksam.

• 27. aprill - 7. tunni ajal Juuru kooli õpilasesinduse SUURKOOSOLEK auditooriumis. Kohustuslik osaleda kõigil liikmetel!
  • 13. mai - õpilaskohvik "Aasta hea oli 65 ..."

• IX klassi lõpuaktus 17. juuni kell 16.00 võimlas.